Sayın Üyelerimiz ! Lütfen Beklememeniz Adına Forum'da Sorunuz İle İlgili Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız.!
Arama Sayfasına Ulaşmak İçin ! TIKLAYINIZ!!! Linkleri gorebilmeniz icin izniniz yok! Uye ol veya Giris yap

Reklam Alanı !

Gönderen Konu: site yönetiminin göre ve yükümlülükleri nelerdir  (Okunma sayısı 3641 defa)

site yönetiminin göre ve yükümlülükleri nelerdir
« : Aralık 14, 2010, 09:52:06 ös »
selamlar
Oturdugum apartmanda yangın  kapısında panik bar var fakat ön giriş çıkış kapısında elektrikli  kapı otomatı var ve elektrik kesik iken ve eğer anahtarınız yoksa dışarı çıkmak için yangın  kapısını kullanıyor insanlar .
Benim kanaatime göre apartman giriş kapılarında    acil durumlarda  yangın  deprem  gibi elektrik kesintisin olduğu durumlarda kullanmak için mekanik açma  olması gerekir. Fakat site yönetimine bu kanatimi söylediğimde böyle bir şeye gerek olmadığını ,eğer gerek olsaydı bunu toki zaten bu binaya okey vermezdi  cevabını verdiler .
Benim sizden ricam eğer böyle bir mevzuat ,kural ,düzenleme varsa bundan beni haberdar etmeniz .Siz bu işinde oldugunuz için bilirsiniz diye düşündüm ..
Birde apartmanda bulunan asansörlerde elektrik kesintisinde  kaldınızda kullanmak için sesli alarm telefon   olması gerekmez mi ? yada kesintisiz güç kaynağı konulması gerekmez mi aydınlatma ve sesli alarm için.
 
 
 Son olarak bizim site yönetiminin bizlere olan  yükümlükleri belirliyen bir kanun yasa varmıdır..


  • Okunma sayısı 3641 defa
  • 0 Yanıt

Paylas facebook Paylas linkedin Paylas twitter