Katmülkiyeti.Com

İzoder Dergi


Dergiyi Okumak İçin İçin Tıklayın...  İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER

"Dergiyi Okumak İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayabilirsiniz... İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER"

Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

site yönetiminin göre ve yükümlülükleri nelerdir

Başlatan ayhankaraca, Aralık 15, 2010, 01:07:06 öö

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

selamlar
Oturdugum apartmanda yangın  kapısında panik bar var fakat ön giriş çıkış kapısında elektrikli  kapı otomatı var ve elektrik kesik iken ve eğer anahtarınız yoksa dışarı çıkmak için yangın  kapısını kullanıyor insanlar .
Benim kanaatime göre apartman giriş kapılarında    acil durumlarda  yangın  deprem  gibi elektrik kesintisin olduğu durumlarda kullanmak için mekanik açma  olması gerekir. Fakat site yönetimine bu kanatimi söylediğimde böyle bir şeye gerek olmadığını ,eğer gerek olsaydı bunu toki zaten bu binaya okey vermezdi  cevabını verdiler .
Benim sizden ricam eğer böyle bir mevzuat ,kural ,düzenleme varsa bundan beni haberdar etmeniz .Siz bu işinde oldugunuz için bilirsiniz diye düşündüm ..
Birde apartmanda bulunan asansörlerde elektrik kesintisinde  kaldınızda kullanmak için sesli alarm telefon   olması gerekmez mi ? yada kesintisiz güç kaynağı konulması gerekmez mi aydınlatma ve sesli alarm için.


Son olarak bizim site yönetiminin bizlere olan  yükümlükleri belirliyen bir kanun yasa varmıdır..

Linkback: site yönetiminin göre ve yükümlülükleri nelerdir Mesajı Paylaş


  • Gösterim 4,072 
  • Yeni Üyeler ve Acemi Sorular...
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.