Katmülkiyeti.Com

İzoder Dergi


Dergiyi Okumak İçin İçin Tıklayın...  İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER

"Dergiyi Okumak İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayabilirsiniz... İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER"

Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

Gecekondu önleme bölgelerindeki kooperatiflerin durumu ve kat mülkiyeti..

Başlatan kelamca, Ağustos 28, 2009, 05:17:26 öö

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İyi Günler..
2000 Yılında Uğur Mumcu Mahallesinde (Gecekondu Önleme Bölgesi statüsünde olan)kurulmuş olan bir kooperatiften 2007 yılında bir daire aldık. Tapu dairesinden tapumuzu da verdiler. Artı bilgi olarak veriyorum ki 2010 yılına kadar da dairelerimizi satamıyormuşuz. Bu nedendir? Bir mevzuat mı vardır? bu birinci sorun ve sorum.. ayrıca da 2 Yıldır 3 blok 90 daire olan sitemizde yönetici yok. Yönetim kooperatif fesh edilmediği için kurulamıyormuş. Şu anda kooperati adına bir kaç daire kalmış satılmayan. Bizler Yönetim oluşturamazmıyız. İlla ki kooperatifin fesh edilmesini mi beklemek zorundayız. Tapular verildiğine göre kat Malikleri kurulu oluşumuna bir engel varmıdır?
Şimdiden teşekkür ederim.
Linkback: Gecekondu önleme bölgelerindeki kooperatiflerin durumu ve kat mülkiyeti.. Mesajı Paylaş


  • Gösterim 4,050 
  • Yeni Üyeler ve Acemi Sorular...
  • 0 Yanıt





Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.