Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Gecekondu önleme bölgelerindeki kooperatiflerin durumu ve kat mülkiyeti..

Başlatan kelamca, Ağustos 28, 2009, 02:02:26 ÖÖ

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İyi Günler..
2000 Yılında Uğur Mumcu Mahallesinde (Gecekondu Önleme Bölgesi statüsünde olan)kurulmuş olan bir kooperatiften 2007 yılında bir daire aldık. Tapu dairesinden tapumuzu da verdiler. Artı bilgi olarak veriyorum ki 2010 yılına kadar da dairelerimizi satamıyormuşuz. Bu nedendir? Bir mevzuat mı vardır? bu birinci sorun ve sorum.. ayrıca da 2 Yıldır 3 blok 90 daire olan sitemizde yönetici yok. Yönetim kooperatif fesh edilmediği için kurulamıyormuş. Şu anda kooperati adına bir kaç daire kalmış satılmayan. Bizler Yönetim oluşturamazmıyız. İlla ki kooperatifin fesh edilmesini mi beklemek zorundayız. Tapular verildiğine göre kat Malikleri kurulu oluşumuna bir engel varmıdır?
Şimdiden teşekkür ederim.
Linkback: Gecekondu önleme bölgelerindeki kooperatiflerin durumu ve kat mülkiyeti..


  • Gösterim 4,562 
  • Yeni Üyeler ve Acemi Sorular...
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler