Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Dükkana çevrilmiş mesken

Başlatan reklirekli, Mayıs 04, 2012, 12:20:52 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kendimize ait giriş kat meskenimizi tüm aparman sakinlerinin muvaffakatını almak suretiyle(tapu dairesine gidilerek tüm daire sahiplari imza vermiştir) dükkana çevirdik. Tapularımız kat irtifakı tapusudur.Şimdi karkas-betonarme binanın ömrünü tamamlaması nedeniyle yıkılarak yenisinin yapılması gündemde. Dükkanımızın değeri diğer dairelerin bir kaç kat üzerindedir.Yeni bir bina yapılması durumunda bizde diğer daire sahipleri gibi mi değerlendirileceğiz yoksa dükkanımız olması ve değerinin diğerlerinden çok daha fazla olması nedeni ile farklı mı değerlendirileceğiz. Özetle bir müteahhitle yapılacak kat karşılığı anlaşma neticesinde buraya yapılacak yeni bir binada bize dükkan mı verilir yoksa diğerleri ile aynı hak dahilinde onlara ne veriliyorsa bize de aynının mı verilmesi gerekir? 
Linkback: Dükkana çevrilmiş mesken


  • Gösterim 5,589 
  • Yeni Üyeler ve Acemi Sorular...
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler