Katmülkiyeti.Com

İzoder Forum


Dergiyi Okumak İçin İçin Tıklayın...  İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER

"Dergiyi Okumak İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayabilirsiniz... İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER"

Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

Dükkana çevrilmiş mesken

Başlatan reklirekli, Mayıs 04, 2012, 03:35:52 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kendimize ait giriş kat meskenimizi tüm aparman sakinlerinin muvaffakatını almak suretiyle(tapu dairesine gidilerek tüm daire sahiplari imza vermiştir) dükkana çevirdik. Tapularımız kat irtifakı tapusudur.Şimdi karkas-betonarme binanın ömrünü tamamlaması nedeniyle yıkılarak yenisinin yapılması gündemde. Dükkanımızın değeri diğer dairelerin bir kaç kat üzerindedir.Yeni bir bina yapılması durumunda bizde diğer daire sahipleri gibi mi değerlendirileceğiz yoksa dükkanımız olması ve değerinin diğerlerinden çok daha fazla olması nedeni ile farklı mı değerlendirileceğiz. Özetle bir müteahhitle yapılacak kat karşılığı anlaşma neticesinde buraya yapılacak yeni bir binada bize dükkan mı verilir yoksa diğerleri ile aynı hak dahilinde onlara ne veriliyorsa bize de aynının mı verilmesi gerekir? 
Linkback: Dükkana çevrilmiş mesken Mesajı Paylaş


  • Gösterim 5,026 
  • Yeni Üyeler ve Acemi Sorular...
  • 0 Yanıt





Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.