Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

dükkan önündeki görünürlülüğü kısıtlayıcı payzaj'i yapı ve ağaçlarhakkında yaptı

Başlatan oakdag, Kasım 20, 2011, 12:18:01 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.


merhabalar;
yaklaşık 2 ay önce antalya merkez konaaltı semtinde oldukça iyi bir semtte ve oldukçada iyi bir hava parasına dükkan kiraladım. yaklaşık 2 aydır hem yönetici hemde kapıcıya dükkanın görünürlülüğünü ve bilinirliliğini engelleyen peyzaj ve ağaçlandırmanın tamamen kaldırılmasada; bu kısıtlamaları en aza indirgeyecek şekilde düzenlenmesini istemiş olmama rağmen herhangi bir girişimde bulunmadılar.
sonuç olarak binanın tüm ortak kullanım giderlerine katılan bir dükan olarak, ayrıca ticarethane sahibi olarak (takdir edersiniz ki üstte oturan kiracılardan en az 3 kat daha fazla kira ödemekteyiz) gerek kişisel gerek ise belediye nezdinde ne gibiyaptırımlarda bulunup işletmemizin görünür ve yaşayabilir halde tutabiliriz??
saygılarımla
Linkback: dükkan önündeki görünürlülüğü kısıtlayıcı payzaj'i yapı ve ağaçlarhakkında yaptı


  • Gösterim 4,307 
  • Yeni Üyeler ve Acemi Sorular...
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler