Katmülkiyeti.Com


Apsiyon Yöneticinin Yanında

"Apsiyon Yöneticinin Yanında"

Gündem


İzlemek İçin Tıklayın...  Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi...

"Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi....Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Youtube"

Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Dış cephe boyanması ile karar defterinde alınan karar

Başlatan Su at, Ekim 07, 2019, 11:21:23 öö

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İyi günler. 13 daire 2 dükkan li apartmaniz.13 kişinin evet demesiyle dis cephenin boyanması ile ortak karar alındı ve karar defterine yazıldı.Yalniz karar defteri 2008 yılında alındığında notere onaylattirilmis.baskada onaylatilmamis.karar gecersiz olurmu.1kisi mahkemeye verin ödemeyeceğim diyor.boyaci dış cephe işine başladı. İleride sıkıntı yaşamamak için ne yapmalıyım.boyacı ile sözleşmeyi yapmadık daha .Bu işi sıkıntı yaşamadan nasıl çözerim. Memurum ayni zamanda sikinti olur muTeşekkürler.
Linkback: Dış cephe boyanması ile karar defterinde alınan karar Mesajı Paylaş


  • Gösterim 800 
  • Yeni Üyeler ve Acemi Sorular...
  • 1 Yanıt




Defterin her yıl kapattırılması yöneticinin görevidir. Her yıl kapattırılmaması onu geçersiz kılmaz, en fazla sorumlu yönetici ceza alır. Aldığınız karar geçerlidir, o karara göre giderlerin arsa payına düşen tutarını ödemekle mükelleftir. Mahkemeye gerek yok, icra takibi yapmanız yeterlidir, itiraza uprarsa dava açılması gerekir. Bir avukat ile görüşünüz. Mesajı Paylaş
Yazdıklarım hukuki bilgi değil, tecrübe paylaşımından ibarettir.


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.