Katmülkiyeti.Com

İzoder Forum


Dergiyi Okumak İçin İçin Tıklayın...  İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER

"Dergiyi Okumak İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayabilirsiniz... İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER"

Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

Camların estetiğe uygunluğu

Başlatan tamay, Ocak 07, 2009, 01:54:25 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Villalardan oluşan bir sitede orjinalde boyalı dış duvar ve çıtalı camlı ahşap penceler mevcut.  Yönetim kurulu kararı olarak paksiding ve pimapen uygulanmasına izin verilmiş durumda. Sorun ise çıtalı bölmeli camların pimapen uygulanırken ugulanıp uygulanamayağı. Yönetim kurulu uygulnaması yönünde karar almış durumda, fakat enerji tasarrufu çok yüksek (normale göre %45 daha fazla) gazlı ve kaplamalı ısıcam sinerjide bu çıta olayı mümkün değil. Yönetim kurulu kararı çok detay olan(estetik)  çıta konusunda sonradan yıktırma kararı alabilirmi?
Linkback: Camların estetiğe uygunluğu Mesajı Paylaş


  • Gösterim 3,934 
  • Yeni Üyeler ve Acemi Sorular...
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.