Katmülkiyeti.Com


Apsiyon Yöneticinin Yanında

"Apsiyon Yöneticinin Yanında"

Gündem


İzlemek İçin Tıklayın...  Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi...

"Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi....Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Youtube"

Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Kapıcının iş akdi fesih kararı

Başlatan oder, Şubat 21, 2021, 07:01:04 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sayın ilgili
2014 yılından bu güne kadar merkezi katı yakıt ısıtmalı 2 Bloklu 30 Bağımsız bölüme + 1 kapıcı dairesine sahip sitemizde hem kalorifer yakan hemde kapıcılık hizmeti veren güvenilir ve sevdiğimiz çalışanımızı doğalgazlı bireysel ısınmaya geçtiğimiz bahanesi ile gerek kalmadığını ve işten çıkarılmasını isteyen bazı kat malikleri çoğunluğuda dükkan sahipleri bütün kat maliklerinin toplanma güçlüğünüde fırsat bilerek ilk toplantıda yeter sayısı sağlanamazsa ikinci toplantıya katılanlarla biz işten çıkarma kararı alırız diyorlar. Bu mümkünmü. Bu olursa sitemizde sabah servisi ve akşamları çöp toplama yapılmadığından dairelerde oturanlar bu durumda mağdur olacak. Yaşlısı var hastası var ufak çocuğu olan var. Bilgilerinizi bekliyorum teşekkürler.
Linkback: Kapıcının iş akdi fesih kararı Mesajı Paylaş


  • Gösterim 370 
  • Teknik Bina Yönetimi Konuları
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.