Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

Kapı kilitleri

Başlatan Hayriye Genç, Haziran 29, 2020, 03:52:58 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yazlık olarak tercih ettiğim dairem çok büyük bir site içerisinde yer alıyor. Sitenin ana kapısı dışında her blok önünde  dışarıya çıkışı sağlayan demir kapılar var. Bunlar kilitli veya kartla açılıyor. İki farklı sorum var:
1. Bu kapı içeriden ve dışarıdan kart olmadan açılamıyor. Acil bir durumda kartı bulamazsanız mahsur kalırsınız. Ana kapı hem uzak hem de ulaşmak için iki blok arasındaki dar bir yerden geçmeniz gerekiyor. Benim bildiğim toplu kullanılan kapılar dışarıya açılmak zorunda, Yönetimin böyle bir hakkı var mı?
2. Pandemi nedeniyle asma kilit asmışlar, direkt evime geçebileceğim yerde siteye ana kapıdan giriyorum. Ateşimin ölçülüyor, ardından girip havuz başında veya site içinde vakit geçiren insanların içinden yürüyüp evime ulaşıyorum. Diyelim ki ateşim yüksek ya da covid-19 a yakalandım ama hafif hastane evde karantina uygula dedi. Daireme alınmamam mümkün mü ve Yönetim isterse ana kapı dışımdaki diğer kapıları iptal edebilir mi?
Linkback: Kapı kilitleri Mesajı Paylaş


  • Gösterim 461 
  • Teknik Bina Yönetimi Konuları
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp