Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Giriş katların hakları

Başlatan nehir186, Aralık 22, 2017, 11:31:28 ÖÖ

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba 20 yıldır giriş katta oturuyoruz
Üst katların girişten biraz daha büyük bizde üst katların balkon hizasına kadar olan yeri evimize katıp genişletmeyi istiyoruz sorum şu:Ust katların  Balkon hizasını geçmeyecek şekilde genişletsem  bir sorun yaşar miyim? Bunun için izin almam gerekir mi ? İzin almadan yaparsam sonra dava açılabilir mi?

Linkback: Giriş katların hakları


  • Gösterim 3,484 
  • Teknik Bina Yönetimi Konuları
  • 1 Yanıtlar
Kat maliklerinden herhangi biri, Kat Malikleri Kurulunun 4/5'inden izin almadıkça Ortak Alanlarda Tesis ve Tadilat yapamaz. Bu durumu kabul etmeyen her hangi bir kat maliki "El Koymanın Engellenmesi ve Eski Haline Getirme" davası açabilir. Yargılama ücretlerini kusurlu kişi öder.

Özet : Yukarıdaki nisbette izin almadan ASLA böyle bir şey yapmanız tavsiye edilmez. Bu kusurun işlenmesi durumunda dava açmak için Zaman Aşımı yoktur.


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler