Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Balkonun yeninden yapım giderini apartman mı karşılamalıdır?

Başlatan OGUNSIGA, Nisan 17, 2021, 01:35:49 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Giriş katında 30 dairelik bir apartmanda 30 yıllık bir daire satın aldım. Dairede balkon sonradan projeye eklenmiş ve bina ile kolon veya kiriş bağlantısı yapılmamış. Sadece toprak üzerine doldurulmuş. Evi aldıktan sonra balkonun duvarlarının ve zemininin 5 cm kadar çöktüğünü gördüm hem de 6-7 senedir durum bu şekildeymiş. Getirdiğim ustalar toprağın zamanla oturduğunu ve balkonun bina ile bağlantısı olmadığı için çökme olabileceğini söylüyorlar. Ayrıca çökmenin devam edip etmeyeceğini de kimse garanti edemiyor. Böyle risk olduğu için balkonu yeniden yaptırmak istiyorum. 15-20 bin TL gibi bir maliyet çıkıyor. Balkonun sağlam bir şekilde yeniden yaptırılmasını apartman ortaklaşama mı karşılamalı? Yoksa daire sahibi olarak ben mi karşılamalıyım?
Linkback: Balkonun yeninden yapım giderini apartman mı karşılamalıdır?


  • Gösterim 533 
  • Teknik Bina Yönetimi Konuları
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler