Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Yönetim planlarını birleştirmek gerekir mi?

Başlatan Sener Genc, Kasım 25, 2021, 04:27:58 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Merhaba,

4 ayrı parsel ve bu parsellerin üzerinde kurulan 4 ayrı Bloktan oluşan bir yeni bir siteye taşındım.Her bir bloğun tapuda ayrı ayrı yönetim planı var(Bu yönetim planları içerik olarak birbiriyle aynı alelade apartmanlar için düzenlenmiş bir yönetim planı.Toplu yapıyı kapsayıcı bir içeriği yok.)Bu bloklardaki kişiler kendi yönetim planlarına göre Blok kat malikleri kurulunda yönetici ve denetçilerini seçerek kendi karar defterlerine kararlarını yazıp imzaladılar.Şimdi bu 4 yönetici Toplu yapı kat malikleri kurulunu toplayıp ortak alanlar için yönetici seçecekler fakat bundan önce her blok için düzenlenen yönetim planının tek bir yönetim planına dönüştürülmesi gerekir mi?Bunu yapmak gerekirse nasıl bir yol izlemek gerekir yeni yönetim planı yazıp 4/5 çoğunlukla kabul edip tapuya giderek tescil mi ettirmek gerekir.Blokları seçtik fakat ortak yerlerde böyle bir ikilemde kaldık.Yardımınız için çok teşekkürler.
Linkback: Yönetim planlarını birleştirmek gerekir mi?


  • Gösterim 1,586 
  • Yönetim Planı İle İlgili Konular
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler