Katmülkiyeti.Com

İzoder Dergi


Dergiyi Okumak İçin İçin Tıklayın...  İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER

"Dergiyi Okumak İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayabilirsiniz... İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER"

Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

Korona Yüzünden Yapılamayan Yönetici Seçimi

Başlatan Ripcord, Haziran 16, 2020, 11:24:42 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Belki sorum basit olacak ama yine de danışmak istedim. Normalde olağan genel kurul nisan ayında yapılması gerekirken virüs dolayısıyla yapılmadı. Bu yüzden de yönetici seçimi olmadı. Geçen günlerde kendisine ne zaman toplantı yapacaksınız diye sorduğumda seneye cevabını verdi. Zaten apartmandaki malik sayısı 13, genelde de toplantı yeter sayısına bile zor ulaşıyoruz. Yani kalabalık değiliz. Biz kendisini değiştirmek istiyoruz.  Bu durumda kat maliklerinin 1/3'ünün isteği üzerine talep edilen toplantı yolunu düşündüm. Bu talebe rağmen yapmama gibi bir hakkı var mı? Ya da izleyebileceğim farklı yollar nelerdir?
Linkback: Korona Yüzünden Yapılamayan Yönetici Seçimi Mesajı Paylaş


  • Gösterim 707 
  • Yöneticilik Seçimi İLe İLgili Konular
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.