Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

yönetimi devralmadan istifa edebilir miyim

Başlatan Cesurveguzel, Kasım 30, 2017, 10:10:55 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29 ekim 2017 de yapılan seçimle 3 kşilik bir yönetim seçtik bende bu yönetimdeyim ancak bu yönetimden bir kişi eski yönetimi ibra etmeye izin vermiyor 1.200tl lik bir açık var açık bulunamıyor bir aydır bu sebepten yönetim ibra olunamadı ve noterden devir alamadık tabi banka hesapları vs de eski yönetimde kaldı .  bende şerh koyalım eski yönetimi deviralalım sonrasında hesapları inceleyelim yada hakim müdehalesi isteyelim diyorum kabul edilmiyor.  bu şekilde ben bu işi yürütemiyeceğim. insanlar hizmet bekliyor ama resmi olmadığımız için hiç bir şey yapamıyoruz. noter devri filan olmadığına ve yönetim resmileşmediğine göre bir dilekçe ile çekile bilir miyim. yani istifa etmek istiyorum.  o bahsettiğim kişiyle anlaşma imkanımızda yok zaten. yani yönetimi devralsak bile bu kişi yüzünden hiçbir hizmet yapamıyacağımız aşikar. yardımlarınızı bekliyorum. mahkemeye gitmeden  ben nasıl çekilebilirim bu durumda.
Linkback: yönetimi devralmadan istifa edebilir miyim


  • Gösterim 2,754 
  • Yeni Üyeler ve Acemi Sorular...
  • 2 Yanıtlar
Seçildiğiniz andan itibaren, mahkemece alınan karar iptal edilinceye veya görev süreniz bitinceye kadar görevli, yetkili ve sorumlusunuz.

Eski yönetim evraklarını teslim almamamış olmanız ve/veya eski yönetimi ibra etmemiş olmanız ayrı bir konu siz görevdesiniz.

Sözleşmeli yönetici akdiniz yok ise, istediğiniz zaman istifa edebilirsiniz. Tabi ki, bugüne kadar yaptığınız faaliyetlerin idari ve mali yönüyle Faaliyet Raporunu vermeniz gerekiyor.


Cevap için tşk ederim.  Noterden devir almadığımız için harcama yetkilisi de olamadık eski yöneticiye para çektirdik bir iki iş için bir aydır görevdeyiz. Kapı ve asansör arızası yaptırdk birde asansör bakım sözleşmesi yaptırdım. Başka bir faaliyetim olmadı. Bu halde şirkete devir yapabilir  miyim  olmazsa İstifamı nereye ne şekilde verebilirim acaba.


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler