Katmülkiyeti.Com

İzoder Forum


Dergiyi Okumak İçin İçin Tıklayın...  İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER

"Dergiyi Okumak İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayabilirsiniz... İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER"

Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

yönetim oluşturulması

Başlatan mktr, Nisan 05, 2010, 06:09:32 öö

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sitemiz, her biri 24 daireli  2 bloktan oluşmakta. 1. blok 5 ay önce bitti ve bizler oturuyoruz. 2. blok 2 ay sonra bitecek ve oturulmaya başlanacak. Şu anda 1. blokun sakinleri olarak gayriresmi olarak her ay daire başına düzenli olarak para topluyor ve ortak giderleri karşılıyoruz. Bu işle ben ilgileniyorum. Ancak, yönetimimizin resmiyet kazanması için sırasıyla neler yapmamız gerekir. 2. blok bittiğinde, yönetim ortak mı olmalı? Yoksa ayrı ayrı mı olmalı? Bu konularda beni detaylı olarak aydınlatırsanız sevinirim. Teşekkürler.
Linkback: yönetim oluşturulması Mesajı Paylaş


  • Gösterim 5,813 
  • Yeni Üyeler ve Acemi Sorular...
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.