Katmülkiyeti.Com

İzoder Forum


Dergiyi Okumak İçin İçin Tıklayın...  İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER

"Dergiyi Okumak İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayabilirsiniz... İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER"

Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

yeni yönetimi devir alıyorum,eski yönetimin eksikleri var. yardım???

Başlatan balamirhan, Nisan 10, 2012, 03:43:01 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yeni yönetici oldum,eski yönetici karar defterine kafasına bişeler yazıp yollamış,devir işlemleri için,baktım 1150 lira para var yazıyor,750 lirası alacaklı, yani tahsil edilmemiş,kimisi eski ev sahibi,evini satıp gitmiş,kimisi hala oturuyor,kimisi aidat gibi...ben bu devri alırken,yeni bir karar sayfasına bu konuları detaylı olarak yazıp,bunların sorumluluğunun tarafıma ait olmadığını imza altına alıp devri yapmak istiyorum,bu konuda yasal bir uygulama varmıdır? nasıl bir yol izlemem lazım, yoksa bu şartlar altında yönetimi devir almamalı mıyım? lütfen yardım edin???
Linkback: yeni yönetimi devir alıyorum,eski yönetimin eksikleri var. yardım??? Mesajı Paylaş


  • Gösterim 6,429 
  • Yeni Üyeler ve Acemi Sorular...
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.