Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

toplantı çağrısını bütün kat maliklerine imzalatamadık

Başlatan Cesurveguzel, Ekim 14, 2017, 01:32:21 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

132 daireli 3 boklu site de olağan genel kurulu yapmayan yönetim yüzünden zarara uğradık ve kat maliklerinin 1/3 ünün imzasını toplayarak  olağanüstü toplantı yapmaya yönetimi mecbur bıraktık ve toplantı çağrısı yaptırdık ancak çağrıyı kat maliklerinin hepsine imzalatamadık, kimisi evde yok kimisinin kiracısı var kimisi yakıt aidat ödemediği için yönetim değişsin istemiyor şuan yarısı imzaladı bu durumda biz ne yapacağız. hepsi imzalamaz ise toplantı geçersiz mi olur oysa hepsini tek tek dolaşmıştık. 
Linkback: toplantı çağrısını bütün kat maliklerine imzalatamadık Mesajı Paylaş


  • Gösterim 1,822 
  • Yeni Üyeler ve Acemi Sorular...
  • 1 Yanıt
Toplantı çağrı usullerine uygun hareket etmek,  uymak yöneticinin görev ve sorumluluğundadır. Bu sorumluluğu yerine getirmediy, se veya istifa etmiyorsa (ki onun için de çağrı yapması gerekir.)

Bu şartlarda toplantı yapmak yerine toplantı gündeminin gerçekleşmesini sağlamak için HAKİM MÜDAHALESİ talep edin.
Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.