Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Önceki Yönetimden Alacak Tahsili

Başlatan pcman, Ocak 14, 2013, 08:19:23 ÖÖ

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sayın arkadaşlar. 2 yıl önce yönetici seçildim. önceki yönetimden 38000 tl lik alacak zimmetiyle aldım. daha sonra kömürcüye gittiğimde binaya ait 32750 tl lik borç olduğunu ve bu borca karşılık bina kaşesiyle senet aldığını öğrendim. zimmet için ceza davası açtık davayı kazandık. ancak eski yönetici 38000 tl lik borcu kabul ettiği için alacak davası açmadık. karşılığında da senet aldık. fakat borcu ödemedi. üzerinde güvence olarak hiçbir şeyi yok. sadece emekli maaşı var. eski yöneticinin hissedar olduğu mirasın satışını beklediğini söylüyor. ben de paranın peşinde olduğum için miras davasının sonuçlanmasını bekledim. bu durumun bana sıkıntısı olur mu. nasıl bir yol izlemeliyim. bilgilerinizi paylaşırsam sevinirim.
Linkback: Önceki Yönetimden Alacak Tahsili


  • Gösterim 4,283 
  • Yeni Üyeler ve Acemi Sorular...
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler