Katmülkiyeti.Com

İzoder Forum


Dergiyi Okumak İçin İçin Tıklayın...  İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER

"Dergiyi Okumak İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayabilirsiniz... İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER"

Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

Önceki Yönetimden Alacak Tahsili

Başlatan pcman, Ocak 14, 2013, 11:34:23 öö

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sayın arkadaşlar. 2 yıl önce yönetici seçildim. önceki yönetimden 38000 tl lik alacak zimmetiyle aldım. daha sonra kömürcüye gittiğimde binaya ait 32750 tl lik borç olduğunu ve bu borca karşılık bina kaşesiyle senet aldığını öğrendim. zimmet için ceza davası açtık davayı kazandık. ancak eski yönetici 38000 tl lik borcu kabul ettiği için alacak davası açmadık. karşılığında da senet aldık. fakat borcu ödemedi. üzerinde güvence olarak hiçbir şeyi yok. sadece emekli maaşı var. eski yöneticinin hissedar olduğu mirasın satışını beklediğini söylüyor. ben de paranın peşinde olduğum için miras davasının sonuçlanmasını bekledim. bu durumun bana sıkıntısı olur mu. nasıl bir yol izlemeliyim. bilgilerinizi paylaşırsam sevinirim.
Linkback: Önceki Yönetimden Alacak Tahsili Mesajı Paylaş


  • Gösterim 3,785 
  • Yeni Üyeler ve Acemi Sorular...
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.