Katmülkiyeti.Com

İzoder Forum


Dergiyi Okumak İçin İçin Tıklayın...  İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER

"Dergiyi Okumak İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayabilirsiniz... İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER"

Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

home ofis

Başlatan scuba22, Kasım 22, 2011, 01:35:45 öö

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhabalar yeni üyeyim üslupta sıkıntı olursa özür dilerim şimdiden.

Bulunduğun ilde belediye tarafından satılan parseller üzerinde projeye göre 3 site toplam 42 parsele 14 katlı lüks konutlar yapılıyor.

Parseller üzerinde farklı inşaat firmaları çalışmaktadır.

Benim konutumun da içinde bulunduğu sitede 3 parsele inşaat firmalarından biri home ofis yapmayı planlıyor ve satışlarına başladı.

Tek bir girişi olacak olan bu sitede giriş bu home ofislerin olduğu parseller arasından olacak ve bu ofisler avukatlara ait olacak. Avukata gelecek müşteri profili göz önüne alındında sıkıntılar doğacaktır.

Belediye konu ile ilgili olarak parsellerde yapıların konut şeklinde olduğunu  ve kullanım ile ilgili mülk sahibinin ve bina yönetiminin takdirinin esas olduğu söylenmekte.


Merak ettiğim 13 parselden 3 tanesi home ofis olacak olan, site mantığı ile projelendirilen bu yapılaşmada konutun home ofis olarak kullanımına oluşacak site yönetimi şerh koyup bunlara izin vermeme hakkı var mıdır?

Linkback: home ofis Mesajı Paylaş


  • Gösterim 4,620 
  • Yeni Üyeler ve Acemi Sorular...
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.