Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

home ofis

Başlatan scuba22, Kasım 21, 2011, 10:20:45 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhabalar yeni üyeyim üslupta sıkıntı olursa özür dilerim şimdiden.

Bulunduğun ilde belediye tarafından satılan parseller üzerinde projeye göre 3 site toplam 42 parsele 14 katlı lüks konutlar yapılıyor.

Parseller üzerinde farklı inşaat firmaları çalışmaktadır.

Benim konutumun da içinde bulunduğu sitede 3 parsele inşaat firmalarından biri home ofis yapmayı planlıyor ve satışlarına başladı.

Tek bir girişi olacak olan bu sitede giriş bu home ofislerin olduğu parseller arasından olacak ve bu ofisler avukatlara ait olacak. Avukata gelecek müşteri profili göz önüne alındında sıkıntılar doğacaktır.

Belediye konu ile ilgili olarak parsellerde yapıların konut şeklinde olduğunu  ve kullanım ile ilgili mülk sahibinin ve bina yönetiminin takdirinin esas olduğu söylenmekte.


Merak ettiğim 13 parselden 3 tanesi home ofis olacak olan, site mantığı ile projelendirilen bu yapılaşmada konutun home ofis olarak kullanımına oluşacak site yönetimi şerh koyup bunlara izin vermeme hakkı var mıdır?

Linkback: home ofis


  • Gösterim 5,215 
  • Yeni Üyeler ve Acemi Sorular...
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler