Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

2013 yılı olağan kurul toplantısı

Başlatan recepmutluer, Aralık 15, 2012, 12:23:20 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aşağıdaki sorularımı cevaplandırısanız sevineceğim.
1- 2013 yılı olağan kat malikleri kurul toplantısını sadece ilan panosunda ilan etmem yeterlimi, depo sahibi mütahit firma ve 85 yaşında arsa sahibi teyzenin oğlunu telefonla çağırsak yeterli olmaz mı?
2-Apartman 1. kat komple depo ve üstü 3 kat 9 daire (3 adet 3+1 ve 6 adet 2+1) ve ortak gider olarak; merdiven otomatiği elektiriği, asansör elektriği, asansör bakım anlaşması aidatı, temizlik işçiliği ve temizlik malzemeleri ve kırtasiye giderlerinden oluşmakta.  Kiracılar,  giriş ve çıkışı apartmandan ayrı olan depoyu kiralayan kiracı ve yurt dışında ikamet eden bir kat maliki bu giderlere katılmam diyebilir mi?
3- Bina 2011 yılında yapılmış ve  2012 Ağustos ayında  Yönetim oluşturuldu. Ben de yönetici seçildim. Noterden onaylı Karar  Defteri ve İşletme Defteri ayrıca gelir/ gider makbuzu kullandım. Vergi dairesinden de Potansiyel vergi numarası aldım.  Olağan Kurulda hesapların İbrası nasıl olacak, ayrıca  bu hesapları tekrar notere kapattırmasak olmaz mı?
4- Bina yeni olmakla birlikte çatıda kırık kiremitler tespit ettik, bunların tamiratını 2013 işletme bütçesinde ayrı mı göstereceğiz? Bedelini sadece kat maliklerinden mi alacağız? 2013 işletme bütçesini oluştururken nelere dikkat etmeliyiz?
5-Aidat ile avans tabiri aynı şey mi, farklı mı?
6-Çatı arasına atıl eşya konulmak isteniyor, konulabilirmi.
7- Yönetim Planımız  yok, bunu oluşturmamız mı gerekiyor ve faydası yaptırım gücü varmı?
Linkback: 2013 yılı olağan kurul toplantısı


  • Gösterim 4,756 
  • Yeni Üyeler ve Acemi Sorular...
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler