Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

APARTMAN AİDAT KONUSU HAKKINDA UFAK BİLGİ

Başlatan kralik43, Ekim 18, 2020, 08:39:41 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhabalar,

Yeni evimize yaklaşık 2 ay oldu taşınalığı ilk ayda aidat olarak 20 tl ödüyorduk ve işte 1. ayın sonunda falan toplantı gerçekleşti önceden aidatın 60 tl olacağını bir komşumuz söylemişti bizde aramızda tartışmıştık işte asansör yok falan filan 60 tl çok diye. Toplantı yapıldı toplantıda kişiler az olduğu için ertelendi ama tarih belli değildi bize haber vermeden toplantıyı yapmışlar başka yönetici seçilmiş dışarıdan paralı ve aidat 60 tl olmuş bundan bizim haberimiz olmadı nebir imza ne de başka bir şey 60 tl ödememeyi planlıyoruz durum nasıl olur sizce? yöneticiyi aradığımız zamanda kararın değişmeyeceğini ve 60 tl ödenmediği zaman işte avukata falan vereceğini dile getirdi biz daha toplantıya katılamadan işler hallolmuştu.
Linkback: APARTMAN AİDAT KONUSU HAKKINDA UFAK BİLGİ


  • Gösterim 2,315 
  • Kat Mülkiyeti İle İlgili Soru ve Paylaşım Bölümü
  • 3 Yanıtlar
Sayın kralik43;

Kat Malikleri Kurulunda belirlenmiş olan aidat miktarını ödememek gibi bir yol seçmeyin. Yönetim icra yoluna giderse daha fazlası ile ödemek durumunda kalırsınız.

Muhtemelen toplantı çağrısında ikinci toplantının ne zaman yapılacağı yönünde bir madde vardır. Gözden kaçırmış olabilirsiniz.

Saygılar...

Yazdıklarımın hukuki bir geçerliliği yoktur. Bilgi paylaşımıdır. Doğruluğu tartışılır.
Hak ve Sorumluluklarınızı ''Yönetim Planı'' ve ''634 s KMK'' nu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Merhaba;
Genel kurul toplantısına davet edilirken tüm toplantı günleri ve saatleri yazılmalıdır. Toplantıda alınacak kararlarında bu davette açıkça yazması gerekmektedir. ilk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanmadığında davette belirtilen 2. toplantıda kararlar alınır. Aksine bir durumda genel kurulun iptali istenebilir. Ama sadece bunu kat maliklerinden birisi talep edebilir.

#3
Arkadaşlarımızın uyarılarını dikkate alınız
Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

traffic.gif


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler