Katmülkiyeti.Com

Sorularınızı Yanıtlıyoruz


İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Youtube"

İzoder Forum


Dergiyi Okumak İçin İçin Tıklayın...  İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER

"Dergiyi Okumak İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayabilirsiniz... İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER"

Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Mantolama yaparken ne kadar ödeme yapılmalıdır?

Başlatan niyesuhkata, Mayıs 03, 2010, 12:43:26 öö

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 03, 2010, 12:43:26 öö Son düzenlenme: Mayıs 09, 2010, 12:40:45 ös KatMulkiyeti.Com
ben yöneticiyim genel kurulda mantolama yapılması için konunun araştırılarak teklif alınması  daha sonra yapılacak olağan üstü genel kurulla kat malikleri bilgilendirilerek mantolama yapılmasına karar verilecekti ancak hiç tahmin etmediğimiz bir konuda anlaşmazlık çıktı bizi bu konuda aydınlatırsanız Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap 9 katlı 36 daireden oluşan her katta 4 daire bulunan köşe ve orta dairelerden oluşan bir apartmanda yaşamaktayız.binamıza mantolama yaptırmak istiyoruz ancak köşe ve orta dairelerin düşeyde yüzey olarak farklı oluşundan dolayı kat malikleri faydalandıkları yüzey kadar ödeme yapmak istiyorlar.ancak kmk.nın 4.maddesinde bina duvarları ortak alana girmesi ve kmk.42.maddede belirtilen arsa payı oranında ödeme yapılır demesine rağmen yinede kmk.43 maddeye göre faydalandıkları alan kadar ödenir diyerek bazı kat malikleri toplatıyı çıkmaza soktu hiç bir karar alınamadan bitti.bizleri bu konuda aydınlatısanız seviniriz.teşekkür ederiz.
Linkback: Mantolama yaparken ne kadar ödeme yapılmalıdır? Mesajı Paylaş


  • Gösterim 5,592 
  • Kat Malikleri ve Kat İrtifakı Sahiplerinin Borçlarına İlişkin Konular
  • 0 Yanıt





Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.