Katmülkiyeti.Com


Apsiyon Yöneticinin Yanında

"Apsiyon Yöneticinin Yanında"

Gündem


İzlemek İçin Tıklayın...  Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi...

"Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi....Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Youtube"

Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

SİTE YÖNETİMİ BİZİ MAHFETTİ YARDIM LÜTFEN

Başlatan site sakini, Temmuz 17, 2011, 07:49:50 öö

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ben 126 bağımsız binanı bulunduğu yazlık bir sitede oturuyorum,geçen sene yönetim kararıyla siteye geçildi,site kurul başkanı,üyeler ve yöneticiden kimse memnun değil,malikler benim başkan olmamı istiyor ama kaldığım yer babama ait,yalnız noter tastikli babamdan sitede seçme ve seçilme ve site ile ilgili her konuda onu onun gibi temsil etme hakkına sahip olduğum vekaletnamem var.kanunen başkan seçilme hakkım varmı?

ikinci sorumsa;  site başkanı ve  üyeleri senede 2 veya 3 ay ancak kalıyorlar,tüm işleri 20 yıldır yönetici diye seçtikleri bir kat maliki yapıyor ve her iş onda bitiyor,zaten başkan ve üyeleri bile kendisi formaliteden sadece yazın gelenlerden seçtiriyor,toplantıyı da kimsenin olmadığı salt çoğunluğun olmadığı birzamana denk getiriyor,sitede neredeyse  hiçbir hizmet yapılmıyor ama aidat ödeniyor,yazlıkçılar tatil amaçlı kullandıkları için sorunları görmezden geliyorlar,ama kışın 3 te 1 kat malikleri ikamet ediyor,yine bu sene kimsenin olmadığı bir zaman toplantı yapılacak ve salt çoğunluğun olmadığı birzamanda,salt çoğunluk olmadanda seçim yapılabilme imkanı yokmu?
lütfen cevap bekliyorum,email adresime de cevabı gönderebilirsiniz,
teşekkürler Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Linkback: SİTE YÖNETİMİ BİZİ MAHFETTİ YARDIM LÜTFEN Mesajı Paylaş


  • Gösterim 4,968 
  • Forum Yöneticileri İle İletişim Alanı
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.