Katmülkiyeti.Com


Apsiyon Yöneticinin Yanında

"Apsiyon Yöneticinin Yanında"

Gündem


İzlemek İçin Tıklayın...  Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi...

"Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi....Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Youtube"

Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

iznim olmadan daireme tabela yapıştılıyor

Başlatan yardımyardım, Eylül 20, 2019, 01:35:12 öö

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 20, 2019, 01:35:12 öö Son düzenlenme: Eylül 20, 2019, 01:37:51 öö yardımyardım
kavgalı olduğum yöneticinin arkadaşı alt kattaki dükkanı almış, tabelayı benim daireme yapıştıracakmış. Böyle bir şey olabilir mi ya? Bir de sen izin versen de vermesen de yapacağım diyor. Olabilir mi böyle bir şey?
Linkback: iznim olmadan daireme tabela yapıştılıyor Mesajı Paylaş


  • Gösterim 1,203 
  • Diğer Konular
  • 3 Yanıt




Eylül 20, 2019, 01:48:13 öö #1 Son düzenlenme: Eylül 20, 2019, 02:14:14 öö Aydın Develi
sayın yardımyardım;

Apartmandaki tüm sıkıntıları siz mi yaşıyorsunuz..? Sıkıntı sizde mi yoksa aparman sakinlerinde mi...? ))) Ama sormaya devam edin. Siz araştırdıkça bilgi dağarcığımız artıyor...

Öncelikle yönetim planınızı kontrol edin. Tabela ile ilgili herhangi bir madde varsa buna göre hareket etmelisiniz.

İşyerinin tabela boyutu kendi bağımsız bölüm sınırlarını aşmamalı ve ışıklı tabelaların diğer bağımsız bölümleri rahatsız etmemesi gerekir.

Saygılar... Mesajı Paylaş
Yazdıklarımın hukuki bir geçerliliği yoktur. Bilgi paylaşımıdır. Doğruluğu tartışılır.
Hak ve Sorumluluklarınızı ''Yönetim Planı'' ve ''634 s KMK'' nu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Benim sıkıntım aidatları zamanında odemem mi? Adam kankalarından aidat almıyor, bizi toplantıya çağırmadan 10.000 lik masraf yukledi. Bu dükkan sahibi olacak şahısta kendi arkadaşı. Benim daireme kendi tabelasını asacakmış. Normal mi bunlar şimdi? Diğer daireler tabii ki sesiniz çıkarmıyor. Ne de olsa benim camın altı. Mesajı Paylaş

Eylül 20, 2019, 01:30:41 ös #3 Son düzenlenme: Eylül 20, 2019, 01:34:59 ös Aydın Develi
Sayın  yardımyardım;

Benim söylediğim latifeydi. Tabi ki yanlışların karşısında olmalı ve de hakkınızı aramalısınız, aramalıyız.

Tabela konusuna gelince;

Binanın dış görünüşünü ve estetiğini bozmamak, ait olduğu bağımsız bölümün dış cephe sınırını aşmamak, mâkul (kabul edilebilir) ölçülerde olmak ve diğer bağımsız bölümleri rahatsızlık etmemek şartıyla tabela ve reklam panosu konulabilir.

Ancak,

Yönetim Plânı ya da Kat Mâlikleri Kurulu kararı ile dış duvara tabela ve reklam panosu asmak yasaklanmış ya da sınırlandırılmış ise Yönetim Planı veya Kat Malikleri Kurulu kararları bağlayıcıdır.

Aksi takdirde;

Yargı sürecini başlatarak Hakimin Müdahalesini isteyebilirsiniz.
Mesajı Paylaş
Yazdıklarımın hukuki bir geçerliliği yoktur. Bilgi paylaşımıdır. Doğruluğu tartışılır.
Hak ve Sorumluluklarınızı ''Yönetim Planı'' ve ''634 s KMK'' nu inceleyerek öğrenebilirsiniz.


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.