Katmülkiyeti.Com


Apsiyon Yöneticinin Yanında

"Apsiyon Yöneticinin Yanında"

Gündem


İzlemek İçin Tıklayın...  Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi...

"Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi....Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Youtube"

Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Yangın Merdiveni Bölgesinin Ortak Alan Gibi Kullanılması

Başlatan hakarayan, Kasım 26, 2010, 08:51:41 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba,

Ben evde yaşlı ve bakıma ihtiyacı olan anneme bakıyorum, O'nu üzmemek için normal hayattan daha fazla ilgi, dikkat ve gayret göstermek zorundayım.

Ayrıca bu web sitesinde yeni üyeyim ve sizlere sormak istediğim çok konuda soru var. Kıymetli katkılarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Sizlerden aşağıda açıkladığım rahatsızlıkların giderilmesinde sorumlulara karşı yasak ve cezaları uygulayabileceğimiz ilgili T.C. kanun maddelerinin hangisi olduğunu sormak istiyorum. Vicdan sahibi herkesi yardıma davet ediyorum. Saygılarımla,

Yaşadığım sorunlardan bazıları;

Bina içerisinde oturduğum kattaki komşularım beni ve ailemi ağır bir şekilde rahatsız etmekteler.
Örneğin;
- Yangın merdivenini ortak alan gibi kullanıyorlar, buraya patates ve soğan çuvalı koyduklarından bu bölgede sürekli yangın kapısını (kırmızı demir) açıp-kapatarak gürültüye neden oluyorlar, çirkin bir görüntüye neden oluyorlar, soğuk günlerde binanın soğumasına neden oluyorlar vb.
- Çocuklarını göz önünde tutmak için kattaki ortak alanda kilim sererek çocuklarının oynamasını sağlıyorlar ve çocukların çıkardığı gürültüye engel olmuyorlar.
- Evlerde oturan ev hanımları kattaki ortak alanda komşularıyla yüksek seste sohbet ederek, bizim paylaşmaya mecbur olmadığımız meseleleri duymamıza  ve rahatsız olmamıza neden oluyorlar.
- Komşular kendi kapılarını da gürültü çıkaracak şekilde kapatıyorlar, Diğer komşularla tartışırken gürültü çıkardıklarında hiç rahatsız olmuyorlar, birbirlerine rahatça hakaret ediyorlar ve bunları biz de duymak zorunda kalıyoruz.

Bu konularda yaşadığımız rahatsızlıkları gidermek ve tekrarını önlemek amacıyla sorumlulara karşı yasak ve cezaları uygulayabileceğimiz kanun maddelerini öğrenmek istiyorum.

Bir de bunları ispatlamak amacıyla kayıt yapan güvenlik kamerası ve evime olası hırsızlıkları önlemek amacıyla alarm taktırabilir miyim?  Ben site yönetiminden önce sizlerden öğrenmek istiyorum. Çünkü bu konuda yeterli bilgiye sahip olmadıklarını düşünüyorum.

Hepinize sağlıklı ve huzurlu bir hayat dilerim.
Linkback: Yangın Merdiveni Bölgesinin Ortak Alan Gibi Kullanılması Mesajı Paylaş


  • Gösterim 9,581 
  • Bağımsız Bölüm, Arsa Payı, Eklentiler İle İlgili Konular
  • 1 Yanıt
Çooook basit .

BİMER'e durumu anlatan ihbarda bulunun. İhbar aşamasında adınız hakkında bilgi verilmemesini işaretleyin. Siz de ihbarı kendiniz yaptığınız hakkında konuşmayın. Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.