Katmülkiyeti.Com


Apsiyon Yöneticinin Yanında

"Apsiyon Yöneticinin Yanında"

Apsiyon Yöneticinin Yanında

"Apsiyon Yöneticinin Yanında"

Apsiyon Yöneticinin Yanında

"Apsiyon Yöneticinin Yanında"

Gündem


İzlemek İçin Tıklayın...  Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi...

"Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi....Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Youtube"

Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

mantolama

Başlatan simav, Haziran 21, 2017, 05:32:33 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afyonda örnekevlerde 2 blokdan oluşan 27 daireyiz yönetici toplantı yaptığı zaman kiracılarla beraber 17 kişi olmuşlar ben çalıştığım için toplantıya katılamadım her zaman pazar günü toplantımız yapılırdı fakat yönetici beyefendi çarşamba günü yaptı. 3 kişiden teklif alınmış 1 kişide karar verilmiş şu an bizlere ne kadar tutar ve ödeyeceğimiz miktar belirtilmedi .bizim blok 3 çephe ve  diğer blok 4 çephe fakat ödeme yapılırken neye göre hesaplama yapılabilir daireler 100 m karedir mantolamayı yapan şirket ben yapayım hepsinden parasını alırım demiş bu şirket bizlerden haberimiz olmadan pazarlık yapılarak verilen bir iş(mantolama) parasını alabilirmi. bilgi verirseniz sevinirim teşekkür edrim. saygılar
Linkback: mantolama Mesajı Paylaş


  • Gösterim 2,535 
  • Anagayrimenkulün Yönetimine İlişkin Konular
  • 1 Yanıt




Haziran 21, 2017, 07:06:29 ös #1 Son düzenlenme: Haziran 21, 2017, 07:27:25 ös ck0902
Sayın simav

Yönetim Planınızda Olağan Genel Kurul Toplantısı (Şu anda HAZİRAN ayında olduğumuz için toplantının bu ay yapıldığını tahmin ederek söylüyorum) HAZİRAN ayı olarak belirtilmemişse bu toplantı OLAGANÜSTÜ TOPLANTI dır. Önce bunu netleştirip bilgi verirseniz nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini anlatacağım.

Not: Kiracılar ev sahibinden vekalet almadan imza atamazlar. Bu konuda şüpheniz varsa toplantı tutanağını incelemelisiniz. Gerçi kötü niyet varsa dava sırasında da bu imzalar toplanabilir. (Tabi ev sahipleri vekalet verirse)

Karar defterine imza atmadan alınan kararların tarafınıza tebliğini isteyin ve vakit kaybetmeden uygun görürseniz özel isimleri A Yönetimi, B isimli Yönetici olarak tanımlayıp yeniden mesaj olarak yazın. Birlikte değerlendirelim.

Dikkat her halükarda, KARAR DEFTERİNE imza atmayınız. Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.