Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

YENİ TOPLU YAPI YÖNETİM PLANI TAPUYA NASIL TESCİL ETTİRİLİR

Başlatan f_doruk, Eylül 17, 2013, 05:38:52 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sn.Admin,
Yeni yapılan Toplu yapı yönetim planı tapuya nasıl tescil ettirilir. Toplantı sırasında yönetim planına ilişkin alınan karara imza atmak ve bu imzaların tapuya ibrazı yeterli midir?
Yoksa Noterden her mailikin vekaleti mi gereklidir?
Noterin kat maliklerini görmeden sadece imzalarını görerek Yönetim Planını tasdik etmesi yasal mıdır? Ya imzalar sahte ise noter bunu nasıl anlayabilir?
Kısaca ana yol nedir, nasıl olmalıdır?
Saygılar
Linkback: YENİ TOPLU YAPI YÖNETİM PLANI TAPUYA NASIL TESCİL ETTİRİLİR Mesajı Paylaş


  • Gösterim 5,573 
  • Yönetim Planı İle İlgili Konular
  • 0 Yanıt





Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.