Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Yeni Site Yönetimi Kurulum Hk

Başlatan mehmetonur, Aralık 26, 2017, 01:01:52 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhabalar.
3 ikiz villadan oluşan toplamda 6 bağımsız bölümden müteşekkil bir sitede oturuyoruz. Oturalı 7 ay oldu. 6 dairenin 3 ü şu an doldu. Diğer dairelerde bazı sıkıntılardan dolayı henüz taşınan kimse olmadı.
Öncelikle 8 den az bağımsız bölüm olduğundan ötürü yönetici seçilmesine gerek olmadığını gördüm araştırınca. Ancak Yönetim Planı oluşturulması zorunluymuş.
Biz ilk kez böyle bir şey yapacağız. Komşularımızla bir yönetim kurulması konusunda anlaştık. Nereden başlamalıyız? Sırasıyla bize yapmamız gereken işlemleri kısaca açıklayan biri olursa çok memnun olacağım.

Teşekkür ederim
Linkback: Yeni Site Yönetimi Kurulum Hk


  • Gösterim 2,445 
  • Yönetim Planı İle İlgili Konular
  • 1 Yanıtlar
#1
Kat Mülkiyeti Kanununun son güncel metnini temin edip okumanız. Ona göre yeni bir döküman açarak malikler toplanıp kararlaştırarak maddeleri eklemelisiniz.
hali hazırda sitede Site Yönetim Planı ve Apartman Yönetim planı örnekleri var. İhtiyacınızın dışındaki maddeleri çıkarıp ihtiyaçlarınızı KMK ya göre eklersiniz.
Ekstra bulunduğunuz yerde ihtiyaç olacak zaruri şeyleri kararlaştırıp oy birliğiyle yazabilrisiniz.

Günlük, Haftalık, Aylık, Yıllık rutin yapıkacak şeyleri belirleyebilir, hayvan besleme kuralları, temizlik kuralları, bahçivan temini, aidatlar gibi şeyleri belirleyebilrisiniz.

Bilgi seviyem bu kadar!


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler