Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

SİTE YÖNETİMİNDEKİ USULSÜZLÜK DAVASI NASIL AÇILIR/NEREYE BAŞVURULUR?

Başlatan Beysun, Aralık 12, 2017, 10:25:20 ÖÖ

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

3 Blokluk bir sitenin 2 yönetici ve 1 başkandan oluşan yönetim kadrosunda 3 de denetçisi mevcut.
bazı maliklerin araştırması sonucu siteye ait elektrik ve su faturalarının yaklaşık 19 aydır ödenmediği İski ve Ayedaşdan öğrenilmiş. Bunun sonucunda yaklaşık 200.000 TL kadar sitenin borcunun olduğu , aidat ve su parası adı altında (su ortak kullanımda) toplanan paralarla bu giderlerin karşılanmadığı cezai faiz uygulandığı ve ilgili kurumlarla yeni sözleşmeler yapıldığı öğrenilmiştir.
Bu bilgilerle yönetime gidildiğinde hiç hoş olmayan üsluplarla karşılaşan kat malikleri gelir gider belgelerini görmek istemişler fakat yönetim aylar geçmesine karşın evrakları hazırladıklarını hazır olduklarında gösterebileceklerini iletip tehditler savunmaktadırlar. Bütün bu bilgilerle kat maliği olarak nereye hangi yollarla şikayet edebiliriz?  Yönetimin usulsüzlüğünün ıspatı için neler gerekli? Devlet bize bağımsız bir denetçi atıyor mu veya bilirkişi?  Şimdiden vereceğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. saygılarımla,Linkback: SİTE YÖNETİMİNDEKİ USULSÜZLÜK DAVASI NASIL AÇILIR/NEREYE BAŞVURULUR?


  • Gösterim 2,265 
  • Yönetim Planı İle İlgili Konular
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler