Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Mahkemeye verildik ACİL LÜTFEN

Başlatan adil, Şubat 05, 2014, 10:08:30 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sayın yetkili;2006 yılında Toki nin yapmış olduğu bir sitede aynı adada birleşik,farklı parsellerde ve ayrı yönetim planlarına sahip TİCARET MERKEZİ ve 192 dairenin bulunduğu site görünümlü konutlar ve ticaret merkezi sonradan konutların genel kurul kararı ile tel çit ile çevrilmiştir.Ticaret merkezi yakın zamanda yönetimini oluşturmuş ve yeterli üye kararı ile yol tarafındaki çit telini sökmüş ve bağımsız bölümün ana taşıyıcılarına zarar vermeden  duvarını yıkıp vitrin yapmıştır.
  Site yönetimi el atma sebebi diyerek sulh hukuk mahkemesinde  dava açmış ve biz nasıl bir savunma yapıp hakkımızı koruyacağız.
      LÜTFEN ACİL CEVAP
Linkback: Mahkemeye verildik ACİL LÜTFEN


  • Gösterim 5,789 
  • Yönetim Planı İle İlgili Konular
  • 1 Yanıtlar
Sayın adil;

Konuyla ilgili daha detaylı bilgi vermeniz gerekmektedir. Yönetim planlarında veya karar defterlerinde alınmış olan kararlar, ayrıca tadilat ve inşaat ruhsatı veya gerekli izinler önem arz etmektedir.
Saygılarımızla.
SİYOMER GAYRİMENKUL <br />YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş.<br />  "Site Yönetim Merkezi"<br /><br />0 ( 216 ) 504 69 85<br />0 ( 212 ) 999 80 01 <br />0 ( 532 ) 595 94 00 <br />www.siyomer.com<br />info@siyomer.com<br />Adres: Bağdat Caddesi No: 490 Kat: 1 Ofis No: 7 <br />Maltepe/İSTANBUL PK: 34846


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler