Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

genel kurulda alınan kararların kabul edilmemesi

Başlatan Cesurveguzel, Mayıs 22, 2018, 02:21:46 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

132 daire 3 bloklu sitemizin  6 mayısta genel kurul toplantısını yapmak üzere blok girişlerine toplantı çağrısı yazısı astık , ilk toplantı da yeter sayıya ulaşamadık ve 13 mayısta aynı yer ve saatte toplantımızı yenilemek üzere tutanak tutarak toplantıyı kapattık . (çağrı yazımızda yeter sayı sağlanmazsa 13 mayıs ta toplantı yapılacağı yazıyor) ayrıca belki gören olmaz diye watsup grubundan da çağrıyı yayınladık (126 kişi watsup grubumuzda ekli) toplantı çağrısını kapıcıyla gönderince ona kapıyı açmıyorlar, imzadan imtina ediyorlar , malik evde yok gibi bahanelerde bulunuyorlar. tebligat içinde sitemizin mali durumu  yetersiz. bu sebeple duyuruyu blok girişlerine herkesin göreceği yere asıyoruz. ve ayrıca gruptan gönderiyoruz. 2.toplantıya katılım 27 kişi oldu bu toplantıda nisap çoğunluk aranmadığı için burada kararlar aldık yönetime aday var mı diye sorduk kimse istemedi ve yönetimi profesyonel şirkete verme konusunu oyladık karar metnine 15 kişi imza attı tamam dedi. ve şirketle anlaşma yapmak üzere de beni (yöneticiyim) yetkilendirdiler. böyle ce şirkette karar kıldık. ancak 2 gün sonra kat malklerinden birinin eşi ortaya çıktı benim toplantıdan haberim yoktu ben şirketi kabul etmiyorum , yönetime ben gelicem dedi (bu kişinin siteye borçları var aidat ve yakıt) şimdi de imza topluyor . bende kendisine itirazınız var ise sulh hukuk mahkemesine dava açın hakim ne karar verirse kabulümüzdür aksi halde genel kurula gelenlerin dediği olur dedim. ancak kendisi imza toplamaya devam ediyor. şirketin yetkisinide aramış tehdit etmiş ben imza topluyorum kesinlikle yönetimi alamazsınız diye. şirket yetkilisi de beni aradı ve dediki elimde toplantıya katılanların şirketi kabul ettiği ile ilgili karar metninin imzaları var . sonuçta sözleşmemi kabul ettiniz sebepsiz yere fesih bana alacak doğurur o halde benim bir yıllık hizmet bedelimi ödeyin anlaşmayı öyle fesih edin dedi. buraya kadar anlattıklarımdan özetle sormak istediğim soru : yapılan toplantıda alınan karar imza toplanarak bozula bilir mi , şirket henüz imzalanmamış bir anlaşma için hizmet bedelini bu şekilde talep edebilir mi alınan kararların geçersiz olması ya da iptali için mahkemeye dava açılması gerek miyor mu . bu durumda nasıl bir yol izlemeliyiz . tşk eder saygılar sunarım .
Linkback: genel kurulda alınan kararların kabul edilmemesi


  • Gösterim 3,168 
  • Yönetim Planı İle İlgili Konular
  • 1 Yanıtlar
açılan konular ya cevaplanmıyor ya da internette kolayca bulunacak kanun maddeleri kopyalanıyor madem cevap verilmeyecek keşke bu kadar uğraştırıp soru sordurmasanız


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler