Katmülkiyeti.Com

İzoder Forum


Dergiyi Okumak İçin İçin Tıklayın...  İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER

"Dergiyi Okumak İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayabilirsiniz... İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER"

Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

Zorlayarak yönetiçilik yaptırmak

Başlatan sengent, Kasım 05, 2011, 02:04:21 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 05, 2011, 02:04:21 ös Son düzenlenme: Kasım 05, 2011, 02:09:28 ös sengent
Merhabalar,
Bütün forum üyelerinin Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Biz 10 daireli 4 dükkanlı bir apartmanda oturuyorum.

Bundan 2 sene önce sanırım, yönetici toplantısında yönetici secilmesi ile ilgili daire numarası sırasına göre(4-5-6-7 gibi) yöneticilik yapılacak diye karar defterine  imzalatmışlar buna ilaven herkezde imzalamış.

İşin doğrusu yaşlı annemde dikkat etmeden imzalamış.
Bizimkiler yapamaz yaşlı insanlar.Zoraki yapacaksınız diye baskı kuruyor yönetici.


Soru 1: Yöneticilik yapmak zorundamıyız ?

Soru 2: Yönetici bir kağıt yazmış bugünden sonra bütün sorumluluk sizindir diye.

Soru 3: Sorumluluğumuz var mı?

Rica etsem bilgili bir üye yardım ederse sevinirim.

Tekrar Kurban Bayramınızın güzel geçmesi dileklerimle

Saygılar dilerim

U.BAŞAR

değerli yorumlarınızı bekliyorum
Linkback: Zorlayarak yönetiçilik yaptırmak Mesajı Paylaş


  • Gösterim 5,111 
  • Yöneticilik Seçimi İLe İLgili Konular
  • 0 Yanıt





Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.