Katmülkiyeti.Com


Apsiyon Yöneticinin Yanında

"Apsiyon Yöneticinin Yanında"

Gündem


İzlemek İçin Tıklayın...  Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi...

"Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi....Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Youtube"

Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Yöneticinin site banka hesabına erişimi

Başlatan rerdogan, Ocak 20, 2012, 06:22:35 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Halen oturmakta olduğum sitede, son yapılan kat malikleri kurulunda yönetici olarak seçildim.  Seçimin yapıldığı toplantıda, site karar defterine, yöneticinin site banka hesabından para çekme, havale yapma konularında yetkilendirildiğine dair bir ifade konulması unutuldu. Bu nedenle site banka hesabını üzerime alamıyorum. Benimle birlikte yönetici yardımcısı ve denetçi olarak da birer kişi seçildi. Bu şekilde bir yönetim kurulu teşkil etmiş mi olmaktayız? Eğer bu bir yönetim kurulu ise, kurul tarafından yöneticiye site banka hesabına ilişkin yetkiler verilebilir mi? Yoksa kat malikleri kurulunu toplantıya çağırıp bu yönde alınacak kararı, karar defterine yazdırmalı mıyız?
Linkback: Yöneticinin site banka hesabına erişimi Mesajı Paylaş


  • Gösterim 4,981 
  • Yöneticilik Seçimi İLe İLgili Konular
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.