Katmülkiyeti.Com


Apsiyon Yöneticinin Yanında

"Apsiyon Yöneticinin Yanında"

Gündem


İzlemek İçin Tıklayın...  Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi...

"Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi....Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Youtube"

Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Yöneticinin haberi olmadan toplantı yapıp karar defteri çıkarmak yasal mıdır ?

Başlatan mrt.dnrts, Eylül 25, 2012, 01:47:19 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

öncelikle herkese iyi günler. benim sorunum şu 20 dairelik bir apartmanda oturuyoruz ve yaklaşık 4 yıldır çatı sorunumuz var eski yöneticilere defalarca söylememize rağmen yapacağız deyip yapmıyorlar. sonunda bir yönetici çatının yapımı için toplantıda karar alıp çatıyı yaptırabilmek için para toplamaya başladı. ancak catı parası toplanırken asansör arıza yaptı ve aciliyet olduğundan dolayı asansöre öncelik verip toplanan çatı masrafından bu parayı karşıladık. daha sonra yönetici asansör revizyonu tutarını kat sakinlerinden talep etti. ancak diğer kat sakinleri bu parayı ödemek istemedi ve kendi aralarında toplantı yaparak apartman adına yeni karar defteri çıkarıp notere onaylatmışlar ve eski yönetimi fesh etmişler.
1- bu toplantının yöneticiyede bildirilmesi gerekmiyor mu ?
2- karar defterini yöneticiden talep etmeden yeni karar defteri çıkarmaları kanunen uygun mudur ?
3- kendi başlarına aidat toplamaya başladılar ve benim gibi 3 diğer kat sakinine icra takibi başlattılar buna hakları var mı ?
4- yönetici ve bizim yapmamız gerekenler nelerdir ?

yardımcı olursanız çok sevinirim...
Linkback: Yöneticinin haberi olmadan toplantı yapıp karar defteri çıkarmak yasal mıdır ? Mesajı Paylaş


  • Gösterim 6,200 
  • Yöneticilik Seçimi İLe İLgili Konular
  • 0 Yanıt





Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.