Katmülkiyeti.Com

İzoder Forum


Dergiyi Okumak İçin İçin Tıklayın...  İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER

"Dergiyi Okumak İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayabilirsiniz... İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER"

Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

Yönetici seçimi

Başlatan kumrular, Haziran 16, 2012, 02:09:21 öö

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Herşeyden önce konu hakkında çok acemi olduğumu belirtmek isterim.Öğrenmek istediğim konu : 10 daireli yeni bitmiş bir apartmanda 2 dairem var.Birinde ben oturuyorum diğerinde kızım oturuyor.Aynı apartmanda 1 kişinin 3,1 kişinin 2 ve 3 kişininde 1 er dairesi var.Apartmana yönetici seçmek için toplantı yeter sayısı kaçtır?Daha açıkçası birden fazla dairesi olan kişilerin 1 oy mu yoksa daire sayıları kadarmı oy hakları var?Konu hakkında beni aydınlatırsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
Linkback: Yönetici seçimi Mesajı Paylaş


  • Gösterim 7,110 
  • Yöneticilik Seçimi İLe İLgili Konular
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.