Katmülkiyeti.Com


Apsiyon Yöneticinin Yanında

"Apsiyon Yöneticinin Yanında"

Gündem


İzlemek İçin Tıklayın...  Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi...

"Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi....Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Youtube"

Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Site yönetimi ücreti

Başlatan jazz2007, Ağustos 10, 2014, 05:03:28 öö

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 10, 2014, 05:03:28 öö Son düzenlenme: Ağustos 11, 2014, 05:53:15 ös jazz2007
Kat Mülkiyeti kanununda yönetici ücretinin arsa payına göre ödenecek olmasının gerekçesi sizce ne olabilir? Sonuçta bu ücret diğer genel sarf giderleri gibi bir rakam değil mi? Neden ortak gider değil de arsa payı denmiş olabilir? Profesyonel site yönetiminden hizmet alanlarda hizmet bedeli arsa payı mı yoksa eşit gider olarak mı alınıyor acaba?
Linkback: Site yönetimi ücreti Mesajı Paylaş


  • Gösterim 6,126 
  • Yöneticilik Seçimi İLe İLgili Konular
  • 1 Yanıt




Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Kat Mülkiyeti kanununda yönetici ücretinin arsa payına göre ödenecek olmasının gerekçesi sizce ne olabilir? Sonuçta bu ücret diğer genel sarf giderleri gibi bir rakam değil mi? Neden ortak gider değil de arsa payı denmiş olabilir? Profesyonel site yönetiminden hizmet alanlarda hizmet bedeli arsa payı mı yoksa eşit gider olarak mı alınıyor acaba?

merhaba,
Kanun öyle emrediyor, ama sizler tüm kat maliklerinin esaleten oyları ile yönetim planında bu değişikliği yapabilirsiniz.
saygılar Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.