Katmülkiyeti.Com


Apsiyon Yöneticinin Yanında

"Apsiyon Yöneticinin Yanında"

Gündem


İzlemek İçin Tıklayın...  Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi...

"Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi....Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Youtube"

Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Site Yönetimi Dışında Başka Yöneim Olurmu?

Başlatan idemir, Nisan 02, 2009, 01:32:39 öö

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ben TOKİ den bir daireye girdim. Toki bir kaç sene Yönetim oluşturup herşey yoluna girene kadar bu yönetim siteyi yönetecek. Ben bu binada daha oturmuyorum.Binalar yeni daha hiç kaloriferler yanmamıştı. TOKİ yönetimini aradım bu sene kaloriferlerin yanıp yanmayacağını sordum. Yanmayacağını söylediler. Daha sonra bizim binadakiler aralarında anlaşıp kaloriferi yakmışlar. Şimdi bizden para istiyorlar. Benim anlamadığım Yönetimin dışında bir yönetim kurulup (Bina yönetimi) böyle bir karar alabilirlerimi? Mahkemeye vereceklerini söylüyorlar. Böyle bir durum olursa sonuç ne olabilir. Ben onları yönetim olarak bilmiyorum. Bir defter tuttuklarını filan söylüyorlar. Site yönetimine sordum bizimle  bir alakası yok diyor. Bunların böyle bir hakkı varmı? Hangi ünvanla benden para istiyorlar.
Linkback: Site Yönetimi Dışında Başka Yöneim Olurmu? Mesajı Paylaş


  • Gösterim 4,889 
  • Yöneticilik Seçimi İLe İLgili Konular
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.