Katmülkiyeti.Com

İzoder Dergi


Dergiyi Okumak İçin İçin Tıklayın...  İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER

"Dergiyi Okumak İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayabilirsiniz... İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER"

Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

Kat malikleri ortak yerleri kullanma yetkilerini Yöneticilere devredebilir mi?

Başlatan Gokberk, Ağustos 06, 2010, 06:39:39 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bilindiği gibi ortak yerlerin ne şekilde kullanılacağı kararı kat malikler kurulu tarafından alın cak oybirliğine bağlıdır.Peki seçilen yöneticilere kat malikleri böyle bir yetki verip, ortak yerler üzerinde yöneticilerin diledikleri gibi tasarruf ta bulunma imkanı var mıdır?

Teşekkürler
Linkback: Kat malikleri ortak yerleri kullanma yetkilerini Yöneticilere devredebilir mi? Mesajı Paylaş


  • Gösterim 5,755 
  • Yöneticilik Seçimi İLe İLgili Konular
  • 1 Yanıt




Tabi ki ... Örneğin ortak yerlerin kiraya verilmesi kararı oybirliği gerektiren bir karardır. O halde bu hususta yöneticiye yetki devri de oybirliği ile alınacak bir kararla mümkündür. Mesajı Paylaş
Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.