Katmülkiyeti.Com

İzoder Forum


Dergiyi Okumak İçin İçin Tıklayın...  İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER

"Dergiyi Okumak İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayabilirsiniz... İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER"

Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

İki Blok ve Pasajlı İş Merkezi Tek Blok Yönetici Seçimi

Başlatan srrinci, Aralık 27, 2017, 04:47:33 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba,

Tek parselde 54 iş yeri olan bir iş merkezi var. Bu iş merkezi, fiziki olarak iki ayrı blok ve bu blokların altında bir pasajdan oluşmaktadır. Zemin kattaki pasaj bu blokları ortadan birleştirmektedir. 1 numaralı blokta zemin kat hariç 22 iş yeri, 2 numaralı blokta 10 iş yeri bulunmaktadır. (numaralar belediye numarataj sistemine göredir.) Bu blokların altında ise fiziki olarak blokları birleştirecek yapıda, 22 iş yeri bulunan bir pasaj vardır. Belediye numarataj kayıtlarına göre, 2 numaranın altındaki işyerlerinden bazıları 1 numarada görünmektedir. Yönetim planında ise 54 bölüm bütün olarak belirtilmekte olup bloklar ayrı ayrı belirtilmemiştir. Bana yönetim talebinde bulunan kısım, üstünde 22 bölüm bulunan 1 numaralı bloktur. Bu blok, 5 yıl önce kendilerine bir karar defteri oluşturmuş, yönetimi ayrı gibi düşünmüşlerdir. Parselin tamamını kapsayan bir yönetim oluşturulmamıştır. Bu bilgiler doğrultusunda, 1 numaralı bloğun ve sadece onun altındaki iş  yerlerinin yönetimini ayrı düşünebilir miyim? Yoksa 54 bölümün yönetimini bütün olarak mı ele almalıyım? Oldukça sorunlu olan 2 numarayı yönetime dahil etmeme şansım var mıdır?

Teşekkür ederim.

Linkback: İki Blok ve Pasajlı İş Merkezi Tek Blok Yönetici Seçimi Mesajı Paylaş


  • Gösterim 1,315 
  • Yöneticilik Seçimi İLe İLgili Konular
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.