Katmülkiyeti.Com


Apsiyon Yöneticinin Yanında

"Apsiyon Yöneticinin Yanında"

Gündem


İzlemek İçin Tıklayın...  Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi...

"Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi....Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Youtube"

Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Apartman Yönetiminden istifa etmek

Başlatan rael42, Haziran 17, 2016, 07:19:41 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba. 2015 yılı haziranında ev satın aldım. kasım 2015 tarihinde ise yönetici seçildim. Yönetici seçilirken yönetimi devreden kişi tarafından sadece kağıt üzerinde yönetici olacağımı, işlerin ortak bir şekilde yapılacağını ve kendisininde  yardımcı olacağını belirtti.
Apartmandaki kat sahipleri ve kiracıların imzasıyla yönetici seçildim. Amacımız apartmanın ısı yalıtımını yaptırmak için işleri idare edecek birisi olsun diye yönetici seçtik. aradan 6 ay geçti. (bu sürede içerisinde gelsin yönetici gitsin yönetici mantığıyla hareket edilmeye başlandı.) apartmaın bütün işleri tamamlandıktan sonra istifa etmek istediğimi apartman sakinlerine söylediğimde yerine birilerini bulmadan istifa edemezsin dediler.
şimdi bu durumda ben neler yapmalıyım?
Not: Apartmanın ısı yalıtımını yaptırırken kat malikleri bireysel sözleşme imzalayarak ısı yalıtımı şirkete yaptırmıştır.
Linkback: Apartman Yönetiminden istifa etmek Mesajı Paylaş


  • Gösterim 4,003 
  • Yöneticilik Seçimi İLe İLgili Konular
  • 2 Yanıt
İstifa edin , kat maliklerini olağanüstü genel kurula çağırın .
Dikkat edin dağıtımını yaptığınızda /postaya verdiğinizde kat maliklerinin eline toplantıdan en az 15 gün önce ulaşsın.
.
Diğer hususlar için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap linkine bakmayı unutmayın. Mesajı Paylaş
Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Haziran 24, 2016, 10:44:50 ös #2 Son düzenlenme: Haziran 24, 2016, 10:59:02 ös ck0902
Yönetici, kat maliklerinin yükümlülüklerini yerine getirmemesi halinde, onlara yükümlülüklerini yerine getirmesi için bir süre vererek noterden göndereceği ihtar ile, aksi durumda sorumluluk almadan görevini bırakacağını ihtar edebilir. Ayrıntılar Sayın Ozan Özen tarafından link gösterilerek verilmiş. Kendisine bu vesile ile takdirlerimi hatırlatmak isterim. Büyük bir özveri ve anlaşılır ifadeler ile bizleri bilgilendirmektedir. Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.