Katmülkiyeti.Com

İzoder Forum


Dergiyi Okumak İçin İçin Tıklayın...  İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER

"Dergiyi Okumak İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayabilirsiniz... İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER"

Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

KOOPERATİFTEN SİTE YÖNETİMİNE GEÇİŞ

Başlatan bankacı, Ocak 24, 2013, 01:53:41 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kooperatifimiz 2002 yılında  her üyenin ortak olduğu sosyal tesis için işletme kooperatifine dönüştü ve aynı zamanda yönetim planı hazırlanarak site yönetim oluşturuldu kat malikleri kurulu olauşturuldu. Bu kurul yetkisini işletme kooperatifine vergi ve her yıl 2 ayrı genel kurul yaparak yönetilmekteyiz.
Ancak, aynı ada ayrı ayrı parsellerde bulunan 195 konut için tek genel kurul yapıyoruz ve parsel bazında yönetici denetici seçmedik  iki başlı yönetim olur gerekçesiyle bu şekilde devam edebilirmiyiz..
Linkback: KOOPERATİFTEN SİTE YÖNETİMİNE GEÇİŞ Mesajı Paylaş


  • Gösterim 2,030 
  • Yeni Üyeler ve Acemi Sorular...
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.