Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

DUBLEKS PİS SU GİDERİNİN ZEMİN KATA ZARAR VERMESİ

Başlatan forki, Şubat 18, 2018, 12:21:08 ÖÖ

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Öncelikle merhaba ve yanıt verdiğiniz için şimdiden teşekkür ederim,
Apartmanımız kat mülkiyetli olup toplam 6 daire ve en üst katta iki dubleks daireyiz. alttaki 4 dairenin pis su giderleri binanın yanlarından gitmekte, dublekslerin ortasında iki banyodan binanın tam ortasından giden pis su gideri ile gitmekte. en alt giriş üstü dairenin yan duvarlarında iki kat yukarıda bulunan dublekslerin ortasındaki banyoların pis su giderlerinin akıntısı olduğu tespit edildi. kat malikleri kanununa göre sanırım bağımsız bölümlerimizin dışında olduğu için ortak gider kapsamında yönetim tarafından veya tüm sahipleri tarafından karşılanmalı. Benim sorum bu pis su giderinin sadece iki dubleks tarafından kullanılıyor olması yinede sorumluluğun dublekslere ait olduğunu gösterir mi? İçtihatlarımızda ve uygulamalarımızda durumun açıklığa kavuşması için bilgi ve önerilerinize ihtiyacım var. Alt komşularımız tabi ki kolay yolu seçerek bize gelerek yaptırın demekteler, şayet kanunlarımız ve uygulamlar bu yönde ise ortak gider olması hususunda kendilerine itirazda bulunmak istiyorum. Not dubleks ıslak zeminlerinden aksayan hiçbir sızıntı bulunmamakta.Şimdiden ilgi ve yardımlarınız için teşekkür ederim.
Linkback: DUBLEKS PİS SU GİDERİNİN ZEMİN KATA ZARAR VERMESİ


  • Gösterim 1,943 
  • Yeni Üyeler ve Acemi Sorular...
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler