Katmülkiyeti.Com


Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

Yeni Site Yönetimi Kurulum Hk

Başlatan mehmetonur, Aralık 26, 2017, 04:16:52 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhabalar.
3 ikiz villadan oluşan toplamda 6 bağımsız bölümden müteşekkil bir sitede oturuyoruz. Oturalı 7 ay oldu. 6 dairenin 3 ü şu an doldu. Diğer dairelerde bazı sıkıntılardan dolayı henüz taşınan kimse olmadı.
Öncelikle 8 den az bağımsız bölüm olduğundan ötürü yönetici seçilmesine gerek olmadığını gördüm araştırınca. Ancak Yönetim Planı oluşturulması zorunluymuş.
Biz ilk kez böyle bir şey yapacağız. Komşularımızla bir yönetim kurulması konusunda anlaştık. Nereden başlamalıyız? Sırasıyla bize yapmamız gereken işlemleri kısaca açıklayan biri olursa çok memnun olacağım.

Teşekkür ederim
Linkback: Yeni Site Yönetimi Kurulum Hk Mesajı Paylaş


  • Gösterim 1,619 
  • Yönetim Planı İle İlgili Konular
  • 1 Yanıt
Mart 17, 2018, 11:22:46 ös #1 Son düzenlenme: Mart 17, 2018, 11:24:29 ös velisanli
Kat Mülkiyeti Kanununun son güncel metnini temin edip okumanız. Ona göre yeni bir döküman açarak malikler toplanıp kararlaştırarak maddeleri eklemelisiniz.
hali hazırda sitede Site Yönetim Planı ve Apartman Yönetim planı örnekleri var. İhtiyacınızın dışındaki maddeleri çıkarıp ihtiyaçlarınızı KMK ya göre eklersiniz.
Ekstra bulunduğunuz yerde ihtiyaç olacak zaruri şeyleri kararlaştırıp oy birliğiyle yazabilrisiniz.

Günlük, Haftalık, Aylık, Yıllık rutin yapıkacak şeyleri belirleyebilir, hayvan besleme kuralları, temizlik kuralları, bahçivan temini, aidatlar gibi şeyleri belirleyebilrisiniz.

Bilgi seviyem bu kadar!
Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp