Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

yönetim kararına uymama

Başlatan kamil223, Mart 10, 2017, 09:56:35 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016 yönetim kurulu tolantısında kalorifer tesisatını güçlendirmek için iki blokun tesisatına takviye motoru takılması kararı alındı fakat yönetici pahalıya mal olacak diye motorları taktırmadı.Bu sürecde hangi yoldan motorları taktırıp ücretini nasıl tahsil ederiz
Linkback: yönetim kararına uymama


  • Gösterim 2,852 
  • Üyelerimizin Açılmasını İstediği Yeni Konu Başlıkları
  • 2 Yanıtlar
İptal edilene kadar alınan karar geçerlidir. Yöneticinin görev süresi bitse bile bu kararı yeniden almak gerekmez. Ayrıca motorların takılmaması kat malikine uzun vadede zarar verecek ise; yönetici görevi ihmal etmiş olur. Kendisine ihtarname gönderebilirsiniz.

Motorlar gerçekten pahalı ve değişmesinin şimdilik gerekmediği sabit ise durum yeniden değerlendirilebilir.

Ancak şu da var ki; Yönetici vekildir. Kat Malikleri Kurulunun aldığı kararları uygulamak görevi ile sorumludur. Oluşabilecek zarardan kendisine hesap sorulabilir. Burada yönetici zarar oluştuğu halde veya zararın oluşacağı yüksek ihtimal iken bu motorları taktırmamış olması, zararın oluştuğu tarihte "motorlar pahalı olduğu için değiştirmedim" savunması makul olmayacaktır. (Mahkemede)

teşekkür ederim saolun lakin maddi zarar yok ama eşit ücret verip eşit şekilde ısınamıyorum bu zararım var .Aydınlattığınız için teşekkür ederim.


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler