Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

site yönetimi istememe

Başlatan YAÐMUR, Ocak 27, 2012, 03:13:59 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Taraflar kat karşılığı inşaat ve gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi yapıyorlar. Yüklenici 01.11.2008 tarihinde tapuya yönetim planını işletiyor. Ana yapı tek parsel üzerinde 3 normal katlı, 3 bloklu 18 bağımsız bölümden oluşmaktadır. (2 bloktan oluşan 12 bağımsız bölüm arsa sahiplerine ait) Henüz kat mülkiyetine geçilmemiştir. Arsa sahipleri olarak site yönetimine geçmek istememekteyiz. Site yönetimine geçmek gerekli midir? Blok yönetimine geçmek için neler yapılabilir? (yönetim planında blok yönetimine geçme konusunda bir açıklama bulunmamakta) Blok yönetimine geçmek için kat mülkiyetinin kurulmasını beklemeli miyiz? Sayın admin site yönetimine geçmemek gibi bir şansızmız var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi çalışmalar.
Linkback: site yönetimi istememe


  • Gösterim 6,547 
  • Üyelerimizin Açılmasını İstediği Yeni Konu Başlıkları
  • 1 Yanıtlar
Öncelikle merhabalar şu an oturmakta olduğum 8 blok 272 haneli bir sitede oturmaktayım site başkanlığı iyi yöneltilmediği için site yönetiminden blok yönetimine geçmek istiyoruz yapmamız gereken işlem nedir.ikinci sorum şu an her bloğun bir yöneticisi var fakat temsilciler kurulunu temsil ettiği için kağıt üzerinde biz kendi bloğumuzu kendimiz yönetmek istiyoruz teşekkürler.


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler