Katmülkiyeti.Com

İzoder Forum


Dergiyi Okumak İçin İçin Tıklayın...  İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER

"Dergiyi Okumak İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayabilirsiniz... İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER"

Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

Dış Cephe izolasyonu olarak alınan kararı boya için kullanmak

Başlatan heureux07, Eylül 09, 2014, 02:26:04 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhabalar. Yaklaşık 4-5 ay önce yaptığımız toplantıda dış cephe izolasyonu için karar alındı. Yeterli imza toplandı. Fakat maliklerden birkaçı daire başına düşen ücreti yüksek bulduğu için ve bizde onların muzdarip olmamsı için dış cephe boyası yaptırmaya karar verdik.  İzolasyon için alınan kararı boya için de kullanabilirmiyiz? Yoksa yeni toplantı yapıp yeni karar mı alınması gerekir?
Linkback: Dış Cephe izolasyonu olarak alınan kararı boya için kullanmak Mesajı Paylaş


  • Gösterim 7,760 
  • Üyelerimizin Açılmasını İstediği Yeni Konu Başlıkları
  • 2 Yanıt




Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Merhabalar. Yaklaşık 4-5 ay önce yaptığımız toplantıda dış cephe izolasyonu için karar alındı. Yeterli imza toplandı. Fakat maliklerden birkaçı daire başına düşen ücreti yüksek bulduğu için ve bizde onların muzdarip olmamsı için dış cephe boyası yaptırmaya karar verdik.  İzolasyon için alınan kararı boya için de kullanabilirmiyiz? Yoksa yeni toplantı yapıp yeni karar mı alınması gerekir?

merhaba,
İŞletme projesinde veya toplantıda alınan bir kararda ne yazılmıssa onu uygulamanız zorunludur. Bu cihetle yeni karar almak zorundasınız, ayrıca bunun için toplantı yapmanıza gerek yoktur, 4/5 çoğunluk maliklerin yazılı oluru ile işe başlayabilirsiniz.
saygılar Mesajı Paylaş

Sitemize Mantolama Yapılacaktır.Ödeme konusunda Yönetim Planında bir ibare geçmemektedir.Yasaya Göre Arsa Payı esas alınır demektedir.Ancak Sitemizde 5 çeşit arsa payı vardır.(92-108-110-130-144) Sorun Şu ki
      92 m2 arsa payı olanın mantolanacak alanı 145 m2        144 m2 arsa payı olanın mantolanacak alanı 80 m2       
Bu durumda arsa payı dikkate alınırsa çok bhüyük bir adaletsizlik yokmu. bu konuyum çözmenin yasal bir yolu varmıdır. Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.