Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Beylikdüzü'nde İmar Değişikliği Rantı Mı Var?

Başlatan Ozan ÖZEN - KatMulkiyeti.Com, Kasım 27, 2008, 10:17:59 ÖÖ

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Haberi Görüntülü Dinlemek İçin Siyah Kutuya veya Resme Tıklayınız.Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap


Beylikdüzü Belediyesi'ndeki AKP'li Meclis Üyeleri Bu Ranta Karşı Çıkınca İstifa Ettiler mi? Devamında Bu Üyelerin Bir Kısmı Yeniden İkna Edilerek İlgili Kararın Alınmasında Rol Oynadılar Mı? Arsanın Yeni Sahibi Olan Ortaklar Arasında Bölgenin En Büyük Gayrimenkul Komisyoncusu Delta Emlak Var mı? Delta Emlak'ın Sahibi Büyükçekmece AKP İlçe Başkan Yardımcılığı Görevini mi Yürütüyor?   .

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Barış Mahallesi Sakinleri 23 Kasım 2008 Pazar Günü Bir Protesto Yaptılar. Bu Protesto Öncesinde Beylikdüzü Belediye Başkanlığı Zabıta Ekipleri Bir Gece Önce Bölgedeki Sitelerin Binalarının İçinde Bulunan İlan Panolarındaki Sakinleri Bilgilendiren Duyuruları Yırtarak Aldılar Mı? Bu Sebeple Konut Dokunulmazlığını İhlal Etmekten Bina Yöneticileri Tarafından Haklarında Suç Duyurusunda Bulunludu Mu? .
İmar Planlarında Benzer Durumları Olan Stars , Acıbadem Polikliniği , Academy Center Bu Kararı Nasıl Karşıladı? 
Bu Durum Onlar İçin Emsal Teşkil Etmeyecek Mi?

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Beylikdüzü Barış Mahallesi Migros Alışveriş Merkezi'nin hemen arka duvarındaki 5400 metrekare arsa'nın AKP'li Beylikdüzü Belediyesi'nin meclis üyelerince tüm muhalefete rağmen imar planının değiştirildiği ve arsada 2,5 kat olan kapalı otopark ve spor merkezi imar planının değiştirilerek , alışveriş merkezi, iş merkezi, konut haline getirilerek 15 kata çıkarıldığı ortaya çıktı.

AKP'li Beylikdüzü Belediye Başkanı Sn. Vehbi ORAKÇI , bu konuda kararlı olduklarını, halka hizmet edecek projelerden vazgeçmeyeceklerini, arsa sahibinin bir lutüf yaparak Beylikdüzü Halkına hizmet verecek bir Kızılay Merkezi olması için arsanın %25'ini bağışladığını açıklarken hangi halk ve hangi hizmetten bahsediyor?

Bir yılda bir arsanın değerinin 10 kat artmasının sebebinin kendi yürüttüğü imar değişikliği olduğunu umursamıyor mu? İmar Planlarında Beylikdüzü halkına hizmet verecek açık ve otoparkların, spor merkezlerinin ve sosyal donatı alanlarının iş merkezi , konut projesi olan "lütufkar arsa sahiplerine" peşkeş çekilmesini "halka hizmet" olarak mı yorumluyor!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap'a Aittir. Kaynak Gösterilerek Alıntı Yapılabilir.

Devam Edecek!

Linkback: Beylikdüzü'nde İmar Değişikliği Rantı Mı Var?


Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

traffic.gif
  • Gösterim 10,610 
  • Taşınmaz ve Sahipliğine İlişkin Konular...
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler