Katmülkiyeti.Com


Apsiyon Yöneticinin Yanında

"Apsiyon Yöneticinin Yanında"

Gündem


İzlemek İçin Tıklayın...  Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi...

"Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi....Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Youtube"

Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

kiracının tahliyesi

Başlatan betufa, Mayıs 29, 2008, 04:41:27 öö

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yeni taşınan,kanunen yasal fakat genel toplum tarafından hoş karşılanmayan bir iş ile geçimlerini sağlamalarından dolayı komşularına huzursuzluk yaşatmaktadırlar. bu kişilerin apartmandan tahliyesi nasıl yapılabilir.
Linkback: kiracının tahliyesi Mesajı Paylaş


  • Gösterim 7,738 
  • Kiralama ve Kiracı- Evsahibi Sorunlarına İlişkin Konular
  • 1 Yanıt
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
yeni taşınan,kanunen yasal fakat genel toplum tarafından hoş karşılanmayan bir iş ile geçimlerini sağlamalarından dolayı komşularına huzursuzluk yaşatmaktadırlar. bu kişilerin apartmandan tahliyesi nasıl yapılabilir.


Eğer söylediğiniz işi evin içinde yapmıyorlarsa yapacak bir şey yok. Sizi ve kimseyi ilgilendirmez.
Kişinin yaptığı iş dolayısı ile komşuların rahatsız olma hakkı yoktur.

Eğer söylediğiniz işi ilgili bağımsız bölümde yapıyorlarsa lütfen "işin niteliğini" ve "yeni taşınan kişilerin kiracı veya evsahibi " olduklarını bize yazınız.

O halde başka bir yorum yapalım.

"Bir teröristle aynı apartmanda oturabilirsiniz. " "Terörist diye tahliye yapamazsınız." "Terörist olmak o ülkede suç ise kolluk kuvvetlerine ihbar edersiniz. " " Kişi yaptığı eylemden ceza alır." "Ancak tahliyeyi yine de sağlayamazsınız." Kişi kendi istemedikçe..." Mesajı Paylaş
Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.