Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

kat mülkiyeti sitesine öneri

Başlatan supradyn, Şubat 28, 2008, 05:10:57 öö

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

değerli dostum bu çok faydalı ve son günlerin en önemli konuları üzerine çok isabetli bir site yaratmışsınız.tebrik ediyorum.başarılarınızın da devamını diliyorum.
eğer müsade edersiniz siz e bir acizane öneride bulunmak isterim .
bence açılan başlıkları detaylara göre tasnif etmeyin.bu siteyi çok karıştırıyor ben siteye girdikten sonra en az bir 15 ila 20 dakka kendi mesajlarıma ulaşmak için dolaşıyorum.ayrıca konuları o kadar detaylara bölmüşsünüzki burada da insan kayboluyor.
özetle hiç bir tasnife girmeyin bütün konuları tek bir sayfada görelim yeni yazılan mesaj en önde olsun gelen cevaplar gene en önde olsun derim böylece herkes her konuya vakıf olacak elinde olmadan bilgilenmek için okuyacak varsa tecrübesi anlatacak hem kendisi faydalanacak hem diğerlerini bilgilendiriecek.
misal ben kendimi ilgilendiren konuya girdim cevabımı alıyorum o sırada gözüme çarpan bilgim alanımda birşey varsa bilgimi paylaşıyorum.yoksa siteden çıkyorum tek tek herbir sayfaya girmek beni sıkıyor .
hali keyfiyeti arz eder başarılarınızın devamını dilerim değerli kat mülkiyeti.
size örnek olsun diye bir site vereyim siteyi bir 10 dakika ziyaret edip formatına birgözatınız Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap belki tam bu şekilde değilsede siz bu formatı geliştirebilirsiniz.faydalı olacağını umar saygılar sunarım.
Linkback: kat mülkiyeti sitesine öneri Mesajı Paylaş


  • Gösterim 46,527 
  • KatMulkiyeti.Com'a İlişkin Tavsiyeler, Þikayetler ve Dilekler...
  • 1 Yanıt
Önerileriniz dikkate alınacaktır.

Teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Mesajı Paylaş
Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp