Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

kat mülkiyeti sitesine öneri

Başlatan supradyn, Şubat 28, 2008, 01:55:57 ÖÖ

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

değerli dostum bu çok faydalı ve son günlerin en önemli konuları üzerine çok isabetli bir site yaratmışsınız.tebrik ediyorum.başarılarınızın da devamını diliyorum.
eğer müsade edersiniz siz e bir acizane öneride bulunmak isterim .
bence açılan başlıkları detaylara göre tasnif etmeyin.bu siteyi çok karıştırıyor ben siteye girdikten sonra en az bir 15 ila 20 dakka kendi mesajlarıma ulaşmak için dolaşıyorum.ayrıca konuları o kadar detaylara bölmüşsünüzki burada da insan kayboluyor.
özetle hiç bir tasnife girmeyin bütün konuları tek bir sayfada görelim yeni yazılan mesaj en önde olsun gelen cevaplar gene en önde olsun derim böylece herkes her konuya vakıf olacak elinde olmadan bilgilenmek için okuyacak varsa tecrübesi anlatacak hem kendisi faydalanacak hem diğerlerini bilgilendiriecek.
misal ben kendimi ilgilendiren konuya girdim cevabımı alıyorum o sırada gözüme çarpan bilgim alanımda birşey varsa bilgimi paylaşıyorum.yoksa siteden çıkyorum tek tek herbir sayfaya girmek beni sıkıyor .
hali keyfiyeti arz eder başarılarınızın devamını dilerim değerli kat mülkiyeti.
size örnek olsun diye bir site vereyim siteyi bir 10 dakika ziyaret edip formatına birgözatınız Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap belki tam bu şekilde değilsede siz bu formatı geliştirebilirsiniz.faydalı olacağını umar saygılar sunarım.
Linkback: kat mülkiyeti sitesine öneri


  • Gösterim 49,423 
  • KatMulkiyeti.Com'a İlişkin Tavsiyeler, Þikayetler ve Dilekler...
  • 1 Yanıtlar
Önerileriniz dikkate alınacaktır.

Teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

traffic.gif


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler