Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

yöneticinin aidat toplamaması

Başlatan yardımyardım, Haziran 03, 2020, 11:42:07 öö

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 03, 2020, 11:42:07 öö Son düzenlenme: Haziran 03, 2020, 11:45:28 öö yardımyardım
Kendisiyle kavgalıyım. 3 yıldır apartman hiçbir toplantı yapılmadı, yapıldıysa da bize haber verilmedi. Sadece bir kere apartmana tadilat yaptırmak için 1 günde toplanıldı, yine çağırılmadık. 10.000'e yakın tadilat masrafı çıkarmış. Bu adam sadece benden aidat alıyormuş, kendi dedi. Kendisini şikayet edeceğimi söyledim. Şimdi de bana aidat toplamadığını söyledi. Apartmana ait bir hesap numarası da yok, elden alıyordu. Kafama takılan şu, böyle bir karar yok, kendi sözlü olarak söyledi. Yarın bir gün apartman yöneticiliği başkasına devredilse benden geriye dönük faiziyle birlikte alınmayacak mı? Çünkü ortada toplamadığını belirten bir yazı yok, istedim, vermedi de diyebilir. Denetçi kim onu da bilmiyorum, hiçbir şeyi paylaşmıyor. Pano da yok.

Bu kadar keyfi davranmasının sebebi kendisnin apartmanda doğup büyümesi diye tahmin ediyorum. Diğer kişiler de akrabası. O nedenle benden başka ses çıkaran yok.
Linkback: yöneticinin aidat toplamaması Mesajı Paylaş


  • Gösterim 323 
  • Kat Mülkiyeti İle İlgili Soru ve Paylaşım Bölümü
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp