Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

yöneticinin aidat toplamaması

Başlatan yardımyardım, Haziran 03, 2020, 08:27:07 ÖÖ

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kendisiyle kavgalıyım. 3 yıldır apartman hiçbir toplantı yapılmadı, yapıldıysa da bize haber verilmedi. Sadece bir kere apartmana tadilat yaptırmak için 1 günde toplanıldı, yine çağırılmadık. 10.000'e yakın tadilat masrafı çıkarmış. Bu adam sadece benden aidat alıyormuş, kendi dedi. Kendisini şikayet edeceğimi söyledim. Şimdi de bana aidat toplamadığını söyledi. Apartmana ait bir hesap numarası da yok, elden alıyordu. Kafama takılan şu, böyle bir karar yok, kendi sözlü olarak söyledi. Yarın bir gün apartman yöneticiliği başkasına devredilse benden geriye dönük faiziyle birlikte alınmayacak mı? Çünkü ortada toplamadığını belirten bir yazı yok, istedim, vermedi de diyebilir. Denetçi kim onu da bilmiyorum, hiçbir şeyi paylaşmıyor. Pano da yok.

Bu kadar keyfi davranmasının sebebi kendisnin apartmanda doğup büyümesi diye tahmin ediyorum. Diğer kişiler de akrabası. O nedenle benden başka ses çıkaran yok.
Linkback: yöneticinin aidat toplamaması


  • Gösterim 1,064 
  • Kat Mülkiyeti İle İlgili Soru ve Paylaşım Bölümü
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler