Katmülkiyeti.Com

İzoder Forum


Dergiyi Okumak İçin İçin Tıklayın...  İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER

"Dergiyi Okumak İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayabilirsiniz... İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER"

Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

GEriye dönük borçlar

Başlatan simirnov, Ocak 14, 2018, 09:44:36 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba;
Çok haneli sitede oturuyorum. Evi 2014 haziranda aldım. Yönetimde sürekli bir çekişme vardı. Ben evi aldıktan sonra yeni yönetim geldi ve eski yönetimin çok borç yaptığını duyurdu ve bu borçları 2015 te yaptığı bir genel kurulla dairelere böldü. Ama borcun çoğu  benden önceki dönemlere ait. KMK ya göre eski borçların yeni evsahibinden tahsil edilemeceğini biliyorum ama dediğim gibi borçların ödenmesi için daire başına bölünen tutar için karar ben evi aldıktan sonra bölüştürüldü..Bu borçları ödemem gerekiyor mu? Umarım anlatabilmişimdir:)
Linkback: GEriye dönük borçlar Mesajı Paylaş


  • Gösterim 1,413 
  • Kat Mülkiyeti İle İlgili Soru ve Paylaşım Bölümü
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.